Super Bajtel

Odwiedź Ogród Świateł w Chorzowie – konkurs

Ogród Świateł, którego motywem przewodnim jest Lampa Aladyna to zimowa propozycja chorzowskiej Legendii. Już po przekroczeniu magicznej bramy Ogrodu rozpoczyna się podróż opowiedziana światłem, która pozwala poczuć się jednym z bajkowych bohaterów.


Na świeżym powietrzu, w otoczeniu 26 hektarów parku i jeziora, czeka na zwiedzających kilkadziesiąt instalacji świetlnych i atrakcji multimedialnych, pokazy laserowe wraz z pełną oprawą dźwiękową oraz video mappingi. Podczas zwiedzania wystawy dostępnych jest aż 16 atrakcji Legendii, takich jak Jama Bazyliszka, Legendia Flower, Tea Cups, czy Royal Ballroom oraz wybrane atrakcje dziecięce.

Poznacie przygody Aladyna z Dżinem, spotkacie gwardię ogromnych strażników Sułtana stojących na straży 30-metrowego tunelu świetlnego, a także odwiedzicie 12-metrową Jaskinię Cudów w kształcie węża. Ponadto zobaczycie choinkę stworzoną z 40 000 świateł LED, Łąki Multimedialne, czy Las Burzowy imitujący efekty pogodowe. Wizualna uczta nie kończy się jednak na ziemi, a to za sprawą największej tego typu atrakcji w Europie – spektaklu Rzeki Świateł, który odbywa się na wodzie. Nie zabraknie również zagadek, zabaw i wyzwań dla najmłodszych, które dodatkowo urozmaicą zaczarowane spacery.

Bilety dostępne są na stronie https://www.legendia.pl/ogrod-swiatel. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia do Ogrodu Świateł. Aby mieć możliwość otrzymania jednego z nich, należy na adres konkursy@slaskietrendy.pl przesłać odpowiedź na pytanie: do kiedy działać będzie chorzowski Ogród Świateł?

Na odpowiedzi czekamy do 12 stycznia 2022.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl