Super Bajtel

Nagrody i super gra online na rozpoczęcie roku z FORUM

Nowe wyzwania w nowym roku szkolnym? Te stawia przed uczniami również CH FORUM. Tym razem chodzi jednak przede wszystkim o dobrą zabawę, w której do zgarnięcia jest aż 500 zł. Aby o nią powalczyć, trzeba na czas gry stać się kierowcą szkolnego autobusu.

To nie wszystko! Za zakupy w FORUM będzie można również zgarnąć przydatne w szkole akcesoria – lunchboxy, piórniki oraz karty podarunkowe o wartości 50 lub 100 zł.


Dzieci chcą do szkoły

Wystarczy w dniach od 29 sierpnia do 1 września na stronie forumgliwice.online zarejestrować paragony (co najmniej o wartości 20 zł) za zakupy w FORUM, aby zgarnąć przydatne szkolne akcesoria. Do wyboru są:

– za wydane 50 zł  – lunchbox,

– za 100 zł piórnik,

– za 150 zł karta o wartości 50 zł,

– za 250 zł karta o wartości 100 zł.

Rzecznik prasowy FORUM, Marek Thorzy wyjaśnia, że rejestracja paragonów jest łatwa, a pomaga w niej wbudowany w aplikację mechanizm do rozpoznawania treści paragonu (OCR) na podstawie jego zdjęcia. Po uzbieraniu odpowiedniej kwoty z  paragonów wystarczy kliknąć „Odbieram nagrodę”, aby ją zarezerwować. Po odbiór nagrody należy zgłaszać się do Punktu informacyjnego CH FORUM (parter).

Na stronie na bieżąco można śledzić dostępność poszczególnych nagród, a także dowiedzieć się, ile paragonów trzeba zarejestrować, aby je odebrać.

Luz Bus – gra, w której można wygrać aż 500 zł

Na stronie forumgliwice.online, która jest nowym pomysłem FORUM, znaleźć można grę Luz Bus, w której gracz steruje autobusem szkolnym, którym musi dowieść jak najwięcej dzieci do szkoły, a na to zadanie ma jedynie 5 minut. Oczywiście, na swojej drodze napotka liczne przeszkody, w tym również policję.

– Gra połączona jest z konkursem, w którym do wygrania są nagrody za osiągnięcie najlepszych pozycji w rankingu, w tym nagroda główna: 500 zł w formie karty podarunkowej CH FORUM – mówi rzecznik Forum. I dodaje, że gra będzie dostępna przez miesiąc, w okresie 29 sierpnia – 30 września. Jednakże wyniki wliczające się do konkursu rejestrowane będą dopiero od godz. 9:00 w dniu 1 września – jest to formalny start konkursu. Więcej na stronie forumgliwice.online.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl