Super Bajtel

Mobilna gra miejska „W 80 minut dookoła świata”

W sobotę, 2 października Biblioteka zaprasza do wspólnej zabawy w mobilnej grze miejskiej „W 80 minut dookoła świata”. W Gliwicach odnaleziono legendarny rękopis – dziennik Phileasa Fogga, człowieka, który przemierzył dookoła kulę ziemską w zaledwie 80 dni. Wystawiony w bibliotecznych gablotach miał przyciągnąć tłumy turystów, stał się jednak łakomym kąskiem dla paserów, którzy niewątpliwie będą chcieli zarobić krocie na sprzedaży tego białego kruka na czarnym rynku. Zadaniem gracza będzie przechwycenie kart z dziennika Phileasa Fogga z rąk szajki.

Gra rozpocznie się o godz. 10.00 w Bibliotece Centralnej MBP w Gliwicach.

W grze wziąć udział mogą gracze indywidualni oraz drużyny (minimum dwuosobowe, z których przynajmniej jedna osoba jest pełnoletnia). Wymogiem wzięcia udziału w grze jest posiadanie przez drużynę minimum jednego smartfona/tabletu z zainstalowaną aplikacją ActionTrack (dostępną bezpłatnie w Google Play i AppStore) z mobilnym dostępem do Internetu.

Pełny regulamin gry dostępny jest na stronie www.biblioteka.gliwice.pl.

Obowiązują wcześniejsze zapisy (telefonicznie: 32 238 26 24 lub mailowo: instrukcyjny@biblioteka.gliwice.pl).

Daj się porwać w podróż literackim szlakiem z Miejską Biblioteką Publiczną w Gliwicach!

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Haczyk – gliwickie spotkania literackie”, dofinansowanego ze środków MKDNiS pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

fot.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl