Super Bajtel

Konkurs z biletami na Kino na Obcasach

Komedia o wieczorze panieńskim, podczas którego wszystko wymknie się spod kontroli.  „Kochaj!” – nowy film twórców hitu „Mój rower” sieć Multikino pokaże  premierowo 7 czerwca w wybranych kinach podczas czerwcowej edycji projektu „Kino na Obcasach”. Dla naszych Czytelników, a właściwie – Czytelniczek mamy podwójne zaproszenia na to wydarzenie do katowickiego Multikina.

Sawa (Olga Bołądź) wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej. Wkrótce do akcji wkroczy też perfekcyjnie zorganizowana Marta (Małgorzata Kożuchowska).

Aby KnO-czerwiec_294x175wziąć udział w losowaniu podwójnych zaproszeń do katowickiego Multikina (Galeria Katowicka | ul. 3 Maja 30), należy do 4 czerwca na adres konkursy@slaskietrendy.pl przesłać odpowiedź na pytanie: jak wyglądać powinna idealna impreza panieńska. Nie zapomnijcie podpisać maila i podać nam swój numer telefonu, który może ułatwić kontakt z Wami.

 

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl