Super Bajtel

Figlarze | spektakl dla najmłodszych

Figlarze – czyli Figlarka i Figlarz to dwoje uroczych i zabawnych istot. Ona wypowiada zdania w pośpiechu, on rozważniej dobiera słowa. Tę przemiłą parę najmłodsi widzowie poznać będą mogli w najbliższą niedzielę, 28 sierpnia o godz. 11 w BLCRK (Gliwice, ul. Dubois 22).

Kraj Figlarzy dawno już przeminął, została tylko ta para, ale kiedy zamkniesz oczy i puścisz wodze fantazji, możesz usłyszeć nazwę ich kraju- Marzeniogród…Tak się zwie i kiedyś całkiem sporo liczył sobie mieszkańców. W każdym razie Figlarze uwielbiają marzyć, kochają zabawę i cieszą się nawet z deszczu.
Są tu po to, aby z dziećmi i dorosłymi tworzyć najwspanialsze historie na świecie – czyli najpiękniejsze bajki. Zabawa przeplatana jest licznymi zagadkami, ukrytymi w tajemniczych kopertach oraz (co Figlarze kochają chyba najbardziej) tańcem – hulańcem.
Mnóstwo zabawy – zabawy z przytupem, zabawy z wyobraźnią, zabawy ze śmiechem. Jeśli nie wiesz jak ułożyć z poszczególnych wyrazów pełne zdania, albo chcesz się pobawić z liczbami czy literami – Figlarze z pewnością Ci pomogą…Zapraszamy!

REZERWACJA biletów:
fabrykakultury.piekary@gmail.com
Ing Bank 53 1050 1214 1000 0092 0982 5174 Anna Leśniak (tytułem Imię i Nazwisko osoby zamawiającej bilety oraz ilość)

Możliwy jest takze zakup bilety w dniu spektaklu.

Cena: 15PLN

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl