Super Bajtel

Dobry czas z filmem i rodziną

WYJĄTKOWY FILM: Mamy talent! oraz ORYGINALNE WARSZTATY RODZINNE: „Jak dorosnę to… czyli o marzeniach, planach i aspiracjach” to propozycja skierowana do dzieci (9 -12 lat) oraz ich rodziców, opiekunów przez Kino Amok. Film zobaczyć będzie można w sobotę, o godz. 11.00.


MAMY TALENT
reż. Christian Lo | Norwegia/Szwecja 2018 | 94` | kategoria wiekowa: 9 +
Zabawny i ciepły, a momentami urzekający film o przyjaźni, marzeniach, akceptacji siebie i innych. Kapela Los Bando Immortale, którą tworzą nastolatkowie Axel i Grimsen oraz dużo młodsza od nich wiolonczelistka Thilda, zakwalifikowała się na mistrzostwa norweskiego rocka w Tromso. W wyprawie na festiwal pomaga im nieco starszy Martin, który „wypożycza” od ojca dość niezwykłego kam-pera. Ich zwariowana podroż oraz wieńczący ją występ są pełne rockowej energii i niosą sporą dozę optymizmu oraz zabawy.
Wyróżnienie Jury Dziecięcego – Festiwal Ale Kino! w Poznaniu 2018.

Warsztaty poprowadzą:

Dagmara Suma –pedagog społeczno-kulturowy, trenerka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Absolwentka Studium Reintegracji Społecznej Polskiego Towarzystwa Psychoprofilaktycznego. Obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie. Prywatnie żona, mama dwóch synów i właścicielka dwóch kotów.

Marcin Drzazga – pedagog, trener warsztatu psychoedukacyjnego, reżyser teatru dzieci i młodzieży PWST we Wrocławiu, wykładowca akademicki.  Współautor programów profilaktycznych rekomendowanych przez PARPĘ i ORE. Prywatnie mąż, tata córki i syna, właściciel dwóch psów.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl