Super Bajtel

Azjatyckie półkolonie językowe

Półkolonie organizowane przez szkołę językową Hiromi w Gliwicach, są poświęcone kulturze azjatyckiej. Podczas nich przewidziane jest wiele atrakcji, które przybliżą uczestnikom zwyczaje i tradycje krajów dalekiego wschodu.


15 lipca zakończył się pierwszy turnus, ale dla osób, które nie miały okazji załapać się na niego lub chcą zapisać się ponownie, to właśnie ruszyły zapisy na drugi.

W jego trakcie uczestnicy poznają m.in. podstawy języków: chińskiego, koreańskiego, japońskiego i różnice jakie występują między nimi. W programie jest też dużo zajęć artystycznych np. rysowanie mangi czy zdobienie tradycyjnych masek japońskich. Uczestnikom przybliży się także kulturę Azji podczas ciekawych prezentacji, a w trakcie półkolonii odbędzie się też seans filmowy. W przerwach pomiędzy zajęciami będzie można zrelaksować się poznając popularne gry koreańskie. Na koniec czeka degustacja sushi, gdzie będzie można spróbować swoich umiejętności w jedzeniu za pomocą pałeczek.

Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci i młodzieży w wieku 9-17 lat. Potrwa od 8 do 12 sierpnia. Cena za półkolonie wynosi 579 złotych. Zapisów na wydarzenie można dokonywać poprzez formularz na stronie internetowej lub telefonicznie. Na stronie znajduje się także pełny program wraz ze wszystkimi innymi informacjami: https://gliwice.hiromi.pl/wydarzenia/polkolonie-jezykowe-wakacje-2022-turnus-2

Źródło: materiały organizatora

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl