Super Bajtel

Zmajstruj sobie ferie

Zmajstruj sobie ferie – w dowolnym czasie online i wesprzyj remont Warsztatu Miejskiego.

Home office i ferie w jednym domu? Ferie z Warsztatem pozwolą zająć dzieci w czasie nawet najważniejszych spotkań w pracy.

Ferie z Warsztatem to propozycja last minute dla dzieci w wieku 8-12 lat, ale też dla dzieci i dorosłych wspólnie. Warsztaty mają formę warsztatów pudełkowych online. Ale tym razem nie w czasie rzeczywistym ale w formie nagrań które uczestnik odtworzy w dowolnym czasie.Każdy uczestnik otrzymuje DIY kit – pudełko z kompletem materiałów, oraz dostęp do materiałów wideo, z tutorialem, który można odtwarzać w dowolnym czasie, o dowolnej godzinie, zatrzymać powtórzyć i wykonać prace majsterkowe w swoim tempie. To elastyczna propozycja dla całej rodziny – bo można majsterkować razem.

Cały dochód z warsztatów przeznaczony jest na remont siedziby Warsztatu Miejskiego. To nasza propozycja a ferie, która sprawdziła się już w ostatnich miesiącach. Koszt warsztatów obejmuje koszty materiałów, pakowanie pudełek, prowadzenie warsztatów, nagrania i prace organizacyjne członkowie Warsztatu Miejskiego wykonują wolontarystycznie. Pracujemy za darmo – to nasza propozycja dla miłośników Warsztatu i nie tylko. Z uwagi na trwający remont nowej siedziby Warsztatu – do której już niedługo mamy nadzieję zaprosić ludzi, a także na trwającą epidemię postawiliśmy na on-line. Remont wykonujemy własnymi siłami i rękami – to uczciwe aby koszty produkcji i prowadzenia warsztatów przeznaczyć na prace budowlane, których przed nami jeszcze sporo. Remontujemy Warsztat po pracy i w dni wolne, zbieramy środki na różne sposoby – i to jeden z nich. Uznaliśmy że najlepszym sposobem na zarobienie na remont jest to co potrafmy najlepiej – czyli majsterkowanie – chcemy ludziom coś dać – dlatego dajemy to co najbardziej lubimy czyli wspólne majstry – mówi Magda Foltyniak z Warsztatu Miejskiego.

Koszt warsztatów: 40,00 zł jeden warsztat, 110,00 zł trzy warsztaty (czyli komplet).
Tematy warsztatów: Koszyki na paluszkach, Patyczkowe pudełka na skarby, Filcowe stwory na zimowe dni. Warsztaty dostępne są do wyczerpania zestawów – ilość ograniczona.


Jak skorzystać? Wypełnij formularz: https://forms.gle/yimsH7eoxqsMQKxA9

Po potwierdzeniu ze strony organizatorów wpłać kwotę na konto Warsztatu Miejskiego nr 46 1750 0012 0000 0000 3983 0191 – tytuł przelewu „Ferie z Warsztatem”

Szczegóły w postach w wydarzeniu na facebooku https://fb.me/e/1X5qDKGq3

Kontakt do organizatorów:

Warsztat Miejski,

e-mail: halo@warsztatmiejski.pl  kom 506 414 803

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl