Super Bajtel

Zbliżają się Trends 4 Kids Gliwice – targi akcesoriów dla mam i dzieci

Targi Trends 4 Kids goszczące do tej pory w Krakowie po raz pierwszy zawitają również do Gliwic!  Wydarzenie odbędzie się w Hali Arena Gliwice 10 listopada 2018.


Targi dedykowane są przyszłym rodzicom, rodzicom z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkim tym, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.

Podczas wydarzenia można poznać najnowsze kolekcje akcesoriów i zabawek dla dzieci oraz najmodniejsze propozycje ubrań jesienno-zimowych dla najmłodszych.
To także idealna okazja na zakupy bezpośrednio od producentów.

Ponadto 10 listopada obiekt Arena Gliwice zamieni się w centrum edukacyjne dla rodziców oraz miejsce zabaw kreatywnych dla najmłodszych.

PONADTO znajdą się tam:

➡ STREFA SHOPPINGU – w tej strefie możesz liczyć na atrakcyjne rabaty i fachowe porady. Znajdziesz tutaj odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki i wiele innych. Każdy kto tego dnia zrealizuje zakupy u naszych wystawców w kwocie łącznej 250 zł otrzyma od nas prezent ➡ Śledź nasz profil na Facebooku, aby dowiedzieć się jak odebrać upominek Trends 4 Kids 🎁🎀🎁

➡ STREFA ZABAWY – w tej przestrzeni Twoje dziecko będzie mogło bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Nuda tego dnia jest u nas zabroniona! 😀Przygotowaliśmy wiele kolorowych, szalonych, pomysłowych i inspirujących aktywności dla naszych najmłodszych Gości 😀
Więcej informacji już wkrótce na www.trends4kids.pl

➡ STREFA ŚWIADOMEGO RODZICA – dla rodziców i przyszłych rodziców przygotowaliśmy bogaty program prelekcji i warsztatów, z których będzie można korzystać przez cały dzień. To niecodzienna okazja do skorzystania z bezpłatnych porad i konsultacji u ekspertów wielu dziedzin, związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

➡ STREFA CHILLOUTU – strefa, w której będziesz mógł złapać oddech po licznych atrakcjach i emocjach

Targi zapraszają w godz. 10:00-17:00 🔹Wstęp: 8 zł osoba dorosła (dzieci bezpłatnie)

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl