fbpx
Super Bajtel

Wszystkie dzieci nasze są – Dzień Dziecka z Majką Jeżowską

Na koncert pełen najpiękniejszych piosenek dla dzieci zaprasza 1 czerwca (w niedzielę) o godz.17.00 gliwicka Europa Centralna. Przez cały weekend nie zabraknie tam atrakcji dla najmłodszych i nieco starszych dzieci…

Nasi milusińscy to wyjątkowa grupa, która odwiedza Europę Centralną, dlatego z okazji ich święta chcieliśmy zadbać o nich szczególnie – mówi Monika Magner, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna. – U nas obchody Dnia Dziecka potrwają dwa weekendy. Startujemy już w sobotę 31 maja, kiedy zapraszamy do krainy angażujących i rozwijających gier i zabaw. Z kolei niedziela to czas zabawy w specjalnym parku zabaw, który powstanie na parkingu przed Europą Centralną i chyba najbardziej wyjątkowy dziecięcy koncert, jakiego można się spodziewać 1 czerwca.

Weekend w Europie Centralnej zapowiada się szczególnie ciekawie.
W sobotę 31 maja, za pomocą tradycyjnych gier planszowych przeniesiemy się w świat pełen przygód i logicznego myślenia. Dla zainteresowanych przygotowano prawie 50 różnorodnych gier oraz specjalne turnieje. Swoich sił będzie można spróbować w rywalizacji na mini-piłkarzyki, w budowaniu farmy podczas gry w „Super Farmera” oraz podczas zabawy wielowymiarowymi „Dobblami”.

W niedzielę natomiast, na parkingu Centrum powstanie specjalne miasteczko, w którym najmłodsi będą mogli w ciekawy sposób spędzić czas pod opieką wykwalifikowanych animatorów. Około godziny 16.30 odbędzie się wręczenie certyfikatów dla pierwszych laureatów Funduszu Małych Grantów Europy Centralnej, a jako podsumowanie atrakcji dnia -odbędzie się występ wokalistki, która od lat z powodzeniem występuje dla najmłodszego pokolenia.

Z myślą o wyjątkowych opowieściach z krainy bajek, zaplanowano także specjalną
akcję 7 czerwca z wieloma niespodziankami wprost z krainy Smurfów i Muppettów.
Z kolei w każdą sobotę i niedzielę o godz. 17.00 Europa Centralna zaprasza najmłodszych także na mini disco. Przez cały czas działa także multimedialny plac zabaw, na którym najmłodsi mogą w ciekawy sposób odkrywać fascynujący świat nauki w rozwojowych grach na specjalnej podłodze interaktywnej.

       Agnieszka Miler

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl