fbpx
Super Bajtel

Wirtualna Olimpiada Feriowa w FORUM

Już w poniedziałek (13 stycznia) w gliwickim CH FORUM startuje Wirtualna Olimpiada Feriowa. Na jej uczestników czekają super nagrody, m.in. karty podarunkowe o wartości 500 i 300 zł, zabawki, tablet, Playstation 4 i laptop. Wyniki będzie można poprawiać w nieskończoność, a grywalizacyjne emocje potrwają aż do 25 stycznia.


Podczas ferii codziennie od godz. 10:00 do 19:00 będzie można spróbować sił w którąś z gier w technologii VR oraz rodzinną grę „zręczniościówkę”. W Wirtualnej Olimpiadzie Feriowej będą zjazdy na nartach i sankach, skoki narciarskie, a także rzucanie śnieżkami, rodzinny bieg na nartach czy toczenie kuli śnieżnej.

Przepustką do olimpijskich zmagań jest paragon za zakupy na kwotę zaledwie 30 zł, dokonanych w CH FORUM w dniach trwania akcji. Każdy „Olimpijczyk” otrzyma swoją kartę gracza, na której zapisywane będą jego zimowe wyczyny. Oprócz tego najlepsze wyniki emitowane będą na widocznym monitorze.

Na igrzyskach w CH FORUM zawsze będzie okazja do poprawienia wyniku. Do każdego następnego podejścia upoważnią kolejne paragony. I tak aż do soboty, 25 stycznia, do godz. 18:00. Bo już godzinę później (19:00) wielki finał i ogłoszenie zwycięzców Olimpiady w CH FORUM, z wręczeniem sześciu głównych nagród.

W sumie do zdobycia jest ponad 80 nagród, gdyż otrzyma ją w każdej dyscyplinie gracz z najlepszym wynikiem dnia.

Organizatorzy przewidzieli trzy kategorie wiekowe oraz jedną rodzinną i przypisali do nich dyscypliny:

  • Wiek do lat 10: zjazd na sankach w wirtualnej rzeczywistości.
  • Wiek 11-16 lat: zjazd na nartach w wirtualnej rzeczywistości.
  • Wiek powyżej 17 lat: skoki narciarskie w wirtualnej rzeczywistości.
  • Kategoria rodzinna (minimum 2 osoby, w tym 1 rodzic bądź opiekun):
    I etap – rzucanie śnieżkami, II etap – bieg rodzinny na nartach, III etap – toczenie kuli.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl