fbpx
Super Bajtel

Wielka mobilizacja… w Nemo!

14 maja w godz. 15:00 -20:00 na ternie parkingu „Nemo – Świat Rozrywki” odbędzie się Piknik Militarny. Wojskowych akcentów nie będzie brakowało.

Udział w Pikniku wezmą jednostki wojskowe z województwa śląskiego: 6. Batalion Powietrznodesantowy z Gliwic oraz 5. Pułk Chemiczny z Tarnowskich Gór, które zaprezentują sprzęt i pojazdy używane przez zawodowych żołnierzy. Pojawią się również lokalne drużyny zrzeszające miłośników ASG- będzie więc okazja by zobaczyć ich repliki, umundruowanie czy wstąpić do teamu.

Dla miłośników strzelania przygotowaliśmy aż 3 strzelnice: ASG, paintball oraz multimedialną. Tą ostatnią zorganizują dąbrowscy policjanci a skorzystać z niej będzie można wewnątrz Nemo.

Skoro Piknik Militarny, to nie może zabraknąć kontaktu z bronią! Instruktorzy strzelectwa zapraszają na instruktaż rozkładania i składania broni oraz zapoznają Was z technikami poruszania się z nią.

Podczas Pikniku będzie też okazja by podyskutować. Udział w prelekcjach zapowiedzieli specjaliści związani z bezpieczeństwem jak i analizujący tło konfliktów o podłożu militarnym.

Kolejnym elementem naszego Pikniku będzie kiermasz militarny. – Zabierz swoje stare rzeczy, które sprzedasz lub wymienisz. Na piknik przyjadą pasjonaci militariów i okazji do wymiany nie będzie brakowało- zapowiada Andrzej Ostrowski, organizator.

Dla uczestników będzie przygotowana również typowo wojskowa potrawa jaką jest grochówka z kuchni polowej. Wśród smakołyków nie będzie brakowało również potraw z grilla.

A najmłodsi? Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy liczne konkursy z nagrodami. Będą też militarne animacje, gry i zabawy.

Wstęp wolny. Zapraszają: „Nemo – Świat Rozrywki” oraz Team Cicho Sza.
Informacje o Pikniku:

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl