Super Bajtel

Wampirjada dla dzieci w Europie Centralnej

Wirtualna podróż do bajkowego świata, tworzenie i „ożywianie” bohaterów kreskówki „Pora na przygodę”, emocjonująca Wampirjada czy konkursy z nagrodami. 27 i 28 października Centrum Handlowe Europa Centralna przygotuje przerażająco wiele atrakcji z okazji Halloween. Licznym zabawom towarzyszyć będą rabaty w sklepach, które sięgną nawet 50%!


Halloween to amerykańskie święto, które na dobre zagościło w Polsce. Z balkonów, okien czy witryn sklepowych coraz częściej uśmiechają się dynie, a widok Ślązaków bawiących się w przebraniach na halloweenowych imprezach przestaje już dziwić. W ostatni weekend października duch dobrej zabawy nawiedzi Centrum Handlowe Europa Centralna. – W naszym centrum halloweenowe szaleństwo potrwa przez cały weekend. Przygotujemy wiele niespodzianek. Dla najmłodszych będą doskonałą okazją na zabawę i oswojenie lęków, a dla dorosłych szansą, by ponownie poczuć się jak dzieci. Nie zabraknie specjalnych promocji w naszych sklepach – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna.

Motywem przewodnim halloweenowego weekendu w Centrum Handlowym Europa Centralna będą atrakcje związane z popularną kreskówką „Pora na przygodę”. Jej fabuła to nieprzerwane święto duchów – akcja rozgrywa się w baśniowej krainie Ooo, w której panuje magia i mieszkają fantastyczne postacie.

Wirtualna lodowa strefa

W tym duchu dzieci zostaną zaproszone do lodowej strefy VR. Tam, za pomocą specjalnych gogli, przeniosą siędo ciekawej i pełnej wyzwań rzeczywistości „Pory na przygodę”. Ich zadaniem będzie wirtualne malowanie światłem. Swoje dzieła otrzymają na pamiątkę w formie zdjęcia.

Fabryka bohaterów

Europa Centralna udowodni, że dobra rozrywka nie tylko bawi, ale przy tym rozwija kreatywność. Dzieci odwiedzą Fabrykę bohaterów. W tym zaskakującym miejscu stworzą swoją ulubioną postać z kreskówki. Następnie tchną w nią życie za sprawą filmu poklatkowego, a małe dzieła sztuki zabiorą ze sobą do domu.

Wampirjada i wiele więcej

Jednocześnie w centrum handlowym wszyscy uczestnicy będą mogli zagrać w ogromną grę planszową w ramach Wampirjady. Dzieci wcielają się w żywe pionki, a każdy ruch będzie uzależniony od liczby oczek wyrzuconych na kostce. Przegranych nie będzie – każdy otrzyma bajkowy upominek. Całość uzupełnią klimatyczne, halloweenowe zdjęcia w wampirzej fotobudce oraz konkursy z nagrodami.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl