fbpx
Super Bajtel

W listopadzie dla dzieci w AmokuPINOKIO 
 | 6 – 10 listopada

W ramach Europejski Dzień Kina Artystycznego | European Art Cinema Day

Imponująca wizualnie, najnowsza ekranizacja „Pinokia” Carlo Collodiego – najpopularniejszej książki dla dzieci wszech czasów, którą przetłumaczono na ponad 260 języków świata. W roli Gepetta wystąpił nagrodzony Oscarem za rolę w produkcji „Życie jest piękne” Roberto Benigni. Reżyserii podjął się dwukrotnie nagrodzony Grand Prix w Cannes Matteo Garrone Marianelli. Niesamowity wygląd baśniowych postaci to zasługa wybitnego charakteryzatora Marka Couliera – dwukrotnego zdobywcy Oscara, który ma na swoim koncie pracę przy takich hitach jak „Harry Potter”.

kategoria wiekowa: 10+

bilety: 12/14 zł

https://amok.gliwice.pl/wydarzenia/zobacz/pinokio-1

KINO DETEKTYWÓW – NA TROPIE ZAGADEK | 14 – 15 listopada

Tej jesieni rozwiążemy wszystkie zagadki! – Kino detektywów to wyjątkowa okazja, żeby wspólnie przeżyć niezwykłe przygody i obejrzeć na wielkim ekranie nowe perypetie młodych tropicieli. Najnowsze śledztwo Lassego i Mai z Biura Detektywistycznego oraz kolejne wyzwanie Tiril i Olivera w „Operacji Mumia”. Dodatkowo przypomnimy pełną przygód animację dla najmłodszych – „Gordon i Paddy”.

bilety: 12 zł

https://amok.gliwice.pl/wydarzenia/kino-detektywow—na-tropie-zagadek

DZIECIĘCY SALONIK FILMOWY | 22 listopada g. 11.00

ŚLIMAK I WIELORYB i inne filmy krótkie…

Film zrealizowany przez twórców znanych już dzieciom animacji, na podstawie książek Julii Donaldson i Axla Schefflera, m.in. „Gruffalo”, „Mały Gruffalo” czy „Pan Patyk”. Zapierająca dech w piersiach opowieść o realizowaniu marzeń, niezwykłej przyjaźni i wielkiej mocy, jaką ma w sobie nawet najmniejsza istota na świecie. Poznacie również smakowite Ciasteczko, które ucieka z talerza, Tygryska głodomorka, gotującą przysmaki Ośmiornicę i Lucy, która bardzo nie lubi, gdy mama nazywa ją „myszką”.

kategoria wiekowa: 4+

bilety: 10 zł

https://amok.gliwice.pl/wydarzenia/zobacz/dzieciecy-salonik-filmowy–slimak-i-wieloryb

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl