fbpx
Super Bajtel

Upiorny wieczór z Profesorem Kleksem- interaktywne show online

Tegoroczne halloween będzie inne niż poprzednie… Nie będzie przebieranych imprez, tematycznych wydarzeń, wielkiego świętowania… Ale Bajka Pana Kleksa w Katowicach daje w zamian rozrywkę jakiej wcześniej nie było. Niezależnie od miejsca, w którym jesteście! Z dowolnego zakątka Polski będziecie mogli przeżyć fantastyczną przygodę w mroczny halloweenowy wieczór.


„Upiorny wieczór z Profesorem Kleksem” to interaktywne show na żywo w internecie dla całej rodziny, nadawane prosto z Bajki Pana Kleksa. Profesor został otruty…Jaki wpływ na jego dalsze życie będzie miała tajemnicza czarownica- Agnieszka? Jak będzie wyglądała przyszłość legendarnej szkoły Ambrożego Kleksa? Tego dowiecie się podczas show na żywo! Sami zdecydujecie reakcjami i głosami jak potoczą się losy bajkowych bohaterów i Profesora.

Nie zabraknie także halloweenowego przebierania. Przygotujcie z dziećmi straszne stroje! W trakcie show będziecie mogli wziąć udział w konkursie na najlepsze przebranie, wrzucając zdjęcia waszych kreacji w komentarzach! Czekają fantastyczne nagrody.

Interaktywne show onine „Upiorny wieczór z Profesorem Kleksem” odbędzie się 31 października o godz. 19:00. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w zamkniętej grupie na Facebooku. Bilet dla całej rodziny kosztuje 19 zł. Po zakupie biletu otrzymacie e-mail z zaproszeniem do grupy, w której odbędzie się halloweenowe show.

Bilety do kupienia na www.bilety.bajkapanakleksa.pl w zakładce „Co jest grane”.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl