fbpx
Super Bajtel

Musicalowa Księga Bajek!

Przed nami kolejne, bajkowe widowisko w Arenie Gliwice. Co ważniejsze, w jego tworzenie może być zaangażowane każde dziecko w wieku od 7 do 14 lat. W jaki sposób? Najlepiej zgłosić je do udziału w warsztatach wokalnych, które odbędą się w Silesia Outlet w Gliwicach przy ul. Rybnickiej 205. Od tego zaczyna się wielka, muzyczna przygoda.


Arena Gliwice czeka na młode, wokalne talenty! W najbliższą niedzielę, 15 grudnia, w Silesia Outlet w Gliwicach (ul. Rybnicka 205), kompletować będziemy skład małych artystów występujących w Musicalowej Księdze Bajek czyli wielkim widowisku na scenie gliwickiej areny.

Wszystkie młode talenty w wieku 7-14 lat są tego dnia zaproszone na bezpłatne warsztaty muzyczne. Odbywać będą się one trzykrotnie (początek godz. 10.00, 13.00, 17.00). Udział w warsztatach, a tym samym późniejszy udział w przedstawieniu, które odbędzie się 5 stycznia, jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona więc lepiej pospieszyć się ze zgłoszeniami.

Szczegóły:

– Aleksandra Burczy, aburczy@arenagliwice.com, tel. 887 558 907

– Magdalena Szmatiuk, mszmatiuk@arenagliwice.com, tel. 887 558 914

Dodajmy, że młode, wokalne talenty, które wezmą udział w niedzielnych warsztatach, przygotowywać się będą do wydarzenia, w którym połączone zostaną światy teatru i filmu mocą przebojów z produkcji wytwórni Disney’a tak bardzo lubianych przez wszystkich najmłodszych. Za przedstawienie (wystawiane trzykrotnie 5 stycznia) odpowiada Warsztatowa Akademia Musicalowa, mająca na swoim koncie nie tylko dziesiątki wielkich widowisk musicalowych, jakie odbyły się na największych scenach teatralnych i widowiskowych. Oprócz występów w kraju, artyści WAM prezentowali swoje umiejętności na światowych scenach, między innymi w Paryżu czy Nowym Jorku. Artyści z Warsztatowej Akademii Musicalowej występowali również na deskach Teatru „The Videopolis Stage” w Disneylandzie. Warto być częścią tego przedsięwzięcia!

Organizatorem wydarzenia jest Arena Gliwice i Warsztatowa Akademia Musicalowa (WAM), a bilety na imprezę 5 stycznia dostępne są już w kasach Areny Gliwice i na eventim.pl.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl