Super Bajtel

Tu trzeba być! Targi Trends4Kids w Gliwicach

Być może jesteście stałymi bywalcami targów z odzieżą, zabawkami, meblami i akcesoriami dla dzieci i Was do udziału w tym wydarzeniu zachęcać nie muszę. Ale może trafię do takich Czytelniczek i Czytelników, którzy jeszcze nie odwiedzili takiego wydarzenia i nie wiedzą, że powinni. Jeśli macie dzieci w wieku do 9 lat lub za chwilę będziecie rodzicami, 10 listopada przybądźcie na Trends4Kids, które odbędzie się w Hali Arena w Gliwicach.


Rodzice projektują rodzicom

Wielokrotnie rozmawiałam z projektantami tworzącymi dla dzieci. Niemal każda/każdy z nich, na standardowe pytanie jak to się stało, że podjął się takiej działalności, wyjaśniał, że decyzja ta wynikała z chęci zaspokojenia własnych potrzeb, a także z czysto rodzicielskich obserwacji. Dlatego właśnie proponowane przez nich produkty najczęściej rozwiązują jakiś problem, z którym się borykali i z którym borykają się inni rodzice. Mogą to być np. udogodnienia związane z karmieniem piersią, kurtki, które zimą przy aktywności na świeżym powietrzu nie odsłaniają dziecięcych pleców, a jednocześnie umożliwiają sprawniejszą niż w przypadku kombinezonów zmianę pieluchy, lub też nowoczesne i skuteczne lulanki, ułatwiające maluchom zasypianie. Możliwości jest dużo, a rozwiązania przetestowane są „na własnych dzieciach” projektantów.

Zabawa z rozwojem

Wszyscy wiemy, że edukacja poprzez zabawę to najlepsza forma nauki. Dziś bardzo zmieniło się podejście do tych kwestii i nacisk na taką formę rozrywki, która niesie ze sobą rozwój, jest bardzo duży. Na Targach Trends4Kids znajdziecie bardzo bogatą ofertę zabawek sensorycznych, pobudzających kreatywność i rozwijających umiejętność analitycznego myślenia, a przy tym wszystkim – co najważniejsze – dających dzieciakom prawdziwą frajdę.

Dobre wzornictwo

To podstawowy warunek, by zaproponowany produkt zyskał nabywców i utrzymał się na rynku. Rodzice – projektanci tworzą nie tylko wzór ubrania/zabawki/mebla/innego przedmiotu użytkowego, ale również dobierają do jego produkcji wysokiej jakości materiały. Mogę Was zapewnić, że na targach nie doświadczycie tandety. Znajdziecie rzeczy ładne, gustowne, designerskie, słowem takie, które zaspokoją Wasze estetyczne oczekiwania.

Idą święta

Choć w telewizji nie pojawiła się jeszcze zwiastująca święta ciężarówka Coca-Coli (ja jej jeszcze nie widziałam), od 10 listopada do Mikołaja pozostanie mniej niż miesiąc. Zatem zakupy na Targach będą doskonałą okazją do znalezienia wartościowych prezentów dla dzieci.

Rozrywka

Poza Strefą Zakupów, dobre targi oferują również rozrywkę i pouczające warsztaty. Tak jest i w tym przypadku. W Strefie Zabawy najmłodsi goście wydarzenia będą mogli bezpłatnie korzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Będzie kolorowo, aktywnie i inspirująco. W Strefie Świadomego Rodzica zarówno rodzice jak i Ci, którzy oczekują swojego maleństwa mogą liczyć na bogaty program prelekcji i warsztatów dla dorosłych, z których  bezpłatnie będzie można brać udział przez cały dzień.
To niecodzienna okoliczność skorzystania z porad i konsultacji ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie. I w końcu w Strefie Chilloutu będzie można złapać oddech po licznych atrakcjach i emocjach.

Pomocne linki

Jeśli chcecie poznać listę wystawców i zapoznać się z ich ofertą, kliknijcie tu: WYSTAWCY

Jeśli chcecie zobaczyć, jakie atrakcje przygotowane zostały dla dzieci, zajrzyjcie w to miejsce:  PROGRAM DLA DZIECI

Jeśli chcecie wybrać coś dla siebie z bogatej oferty warsztatów dla rodziców, znajdziecie je tu: PROGRAM DLA RODZICÓW

Jeśli chcecie kupić bilet online (8 zł dla osoby dorosłej, dzieci nie płacą), możecie to zrobić pod tym adresem: BILETY

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl