fbpx
Super Bajtel

Teatralny Bajtel powraca!

Od marca w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu ponownie dzieci spotykać się zaczną ze znanymi im bohaterami śląski bajek i berów. Barwne, zabawne i pełne akcji opowieści powstały głowach twórców, kryjących się pod nazwą Lufcik na Korbkę.


Lufcik na Korbkę to aktorzy, animatorzy, muzycy, sportowcy i plastycy, którzy jak mało kto odnajdują się w dziecięcym świecie fantazji i zabawy.

Tym razem na afiszu:

06.03.2019 Jak górnik Śmierdzirobotka ze Skarbnikiem się spotkał – przedstawienie kabaretowe z muzyką na żywo, z wartością dydaktyczną o pomaganiu i odpowiedzialności za podejmowane decyzje i pracę. Lekcja dla małych i dużych.

09.10.19 Teo, Śląski dinozaur – to niegroźny, odrobinę zagubiony dinozaur, który przespał fakt, że jego gatunek wyginął. Jak potoczą się dalej jego losy? Dowiesz się tego już w październiku w Sztolni Królowa Luiza.

16.10.19 Fintikluszki, folkowe okruszki – gościnnie wystąpi teatr Mi, profesjonalny, autorski autorski teatr lalek prosto z Warszawy, a jakby z innego świata. Odbędziemy podróż do krainy Dawno, Dawno Temu i wspólnie wysłuchamy bajek o Domowych Skrzatach i Wielkoludach.

06.11.19 Nie taka Strzyga straszna- Widowisko słowno- muzyczne będące przeglądem straszków i cudaków wszelakiego rodzaju. Poznaj z nami Heksę, Meluzynę, Beboka i innych.

13.11.19 Opowieści zwykłe i niezwykłe – Pokaz Premierowy- PREMIERA! Aktorzy zainspirowani odwiedzinami w naszej Łaźni Łańcuszkowej stworzyli  spektakl  wyjątkowy. Szczegółów nie zdradzimy, na odwiedziny liczymy 🙂

04.12.19 Co się stało z Mikołajem i czy Utopce topią śnieg?– to spektakl kabaretowo-muzyczny. Przedstawienie interaktywne, angażujące widownię do wspólnej zabawy. Historia zagubionego Mikołaja to lekcja o bezinteresowności i nauka, że spędzanie czasu w gronie rodzinnym jest czymś cennym.

  • Gdzie: Łaźnia Łańcuszkowa, Sztolnia Królowa Luiza, ul. Wolności 410, Zabrze
  • Cena: 15 zł./os.
  • Godzina: 11.00
  • Rezerwacja: + 48 32 271 40 77

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl