Super Bajtel

Świat LEGO® w ten weekend w FORUM

Wasze dzieci lubią LEGO®? Jeśli tak, to w ten weekend w FORUM czeka  na nich wielka atrakcja. W sobotę i niedzielę, 30 i 31 marca centrum zaprasza do bezpłatnych stref z klockami. Na terenie FORUM podziwiać będzie można również ogromne figury LEGO®, a dzieci będą miały okazję do przejażdżki jedynymi poza Legolandem elektrycznymi samochodzikami. LEGO® przeniesie się również do świata VR.


Jak wyjaśniają organizatorzy wydarzenia, w strefie VR będzie można wirtualnie spróbować rozrywki prosto z duńskiego parku LEGOLAND. Będą również konkursy z cennymi nagrodami, a wśród nich tą najcenniejszą – rodzinną wycieczką do LEGOLAND® Billund Resort.

Miłośnikom tych kultowych klocków nie trzeba wyjaśniać, że LEGOLAND® Billund Resort to po Kopenhadze drugi pod względem popularności region turystyczny w Danii. Położony w samym jej sercu, na całej szerokości kraju – od wybrzeża Bałtyku po Morze Północne – stanowi efekt współpracy 7 gmin: Billund, Varde, Esbjerg, Vejen, Vejle, Kolding i Middel-fart. Każda z nich przyciąga zwiedzających wyjątkowymi atrakcjami dla dzieci i rodziców oraz szeroką bazą noclegową, a wszystko to w otoczeniu natury.

Bogatą listę atrakcji LEGOLAND® Billund Resort otwiera kultowy park rozrywki LEGOLAND, ale to nie jedyny magnes przyciągający turystów. Jest ich całe mnóstwo: ZOO safari, wioska wikingów, spacer szczytem mostu na wysokości 60 m n.p.m., najstarsza starówka w Skandynawii, zabytki wpisane na listę UNESCO, a także nurkowanie, plażowanie, czy spanie w hamakach zawieszonych na drzewach.

Czyste plaże, fascynujące historie wikingów i nordyckich królów czy uroki małych duńskich miasteczek to tylko niektóre z powodów, dla których przyjeżdżają tu turyści z całej Europy. Przedsmak tego czeka wszystkich w CH FORUM 30 i 31 marca.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl