Super Bajtel

Strajk nauczycieli. Cinema City obniża ceny dla rodziców

Wstrzymana edukacja, odwołane lekcje – publiczne szkoły i przedszkola nieczynne do odwołania. Zaistniała sytuacja wprowadza w życie rodzinne niemałą dezorganizację, wymuszając na rodzicach zmiany dotychczasowych harmonogramów. Do placówek, które wychodzą naprzeciw potrzebom rodziców i dzieci dołącza Cinema City. Teraz bowiem, rodzice i dzieci za bilety płacą cenę ulgową! Bilety można nabyć w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

 


Trwający strajk to zdecydowanie stresujący okres nie tylko dla nauczycieli, ale również dla rodziców, którzy w dość krótkim czasie muszą przeorganizować codzienne obowiązki i zaplanować nie tylko opiekę, ale także rozrywkę dla swoich pociech, pozostających w domach i walczących z dokuczliwą nudą.

Z pomocą przychodzi kino! Od dziś we wszytkach lokalizacjach Cinema City na terenie całego kraju, rodzice i opiekunowie dzieci płacą tyle samo co ich mali podopieczni. Rodzinny seans to nie tylko świetna rozrywka, ale przede wszystkim jest to czas spędzony razem! Chwilowy brak obowiązków, które każdego dnia stanowiły nieodłączny element życia młodego człowieka, może wywołać dezorientację, w codziennej systematyczności– tak ważnej w edukacji każdego ucznia.

Aby pomóc rodzicom i dzieciom w tym niespokojnym okresie, Cinema City wprowadziło specjalne ceny biletów. Przychodząc z dzieckiem do kina, od poniedziałku do piątku, do godziny 15.00 możesz skorzystać z biletu ulgowego nie tylko dla dziecka, ale równie dla siebie.

To specjalna oferta dla tych, którzy pragną spędzić ten nieplanowany, wolny czas, na wspólnej rozrywce ze swoją pociechą, bo śmiech, radość i dobra zabawa, przeżywane wspólnie mają znaczenie w każdej sytuacji!

Oferta dostępna jest we wszystkich kinach Cinema City. Podczas jednej transakcji można kupić maksymalnie 2 bilety dla dorosłych w cenie biletów dla dzieci. Przedstawiona oferta jest ważna do odwołania.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl