Super Bajtel

Rodzinne piłkarskie świętowanie z Piastem

Turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży, pokazy trików, wspólny trening oraz konkursy z nagrodami. 14 i 15 czerwca w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach odbędzie się sportowe wydarzenie, będące idealną okazją do aktywnego spędzenia czasu. Patronem imprezy jest Piast Gliwice, mistrz Polski 2018/2019, którego maskotkę będzie można spotkać na miejscu.
Nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin.


 To będą dwa dni sportowych emocji, wspólnej zabawy, kibicowania i piłkarskich zmagań młodych piłkarzy. 14 czerwca (piątek) oraz 15 czerwca (sobota), między godz. 11:00 a 19:00 w gliwickim Centrum Handlowym Europa Centralna odbywać się będzie Piłkarski Weekend. Na terenie centrum powstanie mini kompleks sportowy z boiskiem, oddzielnym miejscem do treningów oraz strefami z różnymi atrakcjami. Na murawie odbywać się będzie turniej dla dzieci i młodzieży w czterech kategoriach wiekowych: 5-7, 8-10, 11-14 oraz 15-17 lat. Będzie można zapisać się do niego w trakcie wydarzenia, a uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne. Dzięki temu do zabawy może dołączyć każdy, nawet jedna osoba, która wejdzie w skład tworzonych na bieżąco drużyn. Na wszystkich uczestników czekać będzie dużo upominków, a zwycięzcy otrzymają m.in. złote medale oraz piłki.

Nie zabraknie także wielu innych atrakcji, w tym: spotkania z maskotką Piasta Gliwice – patrona wydarzenia, wspólnych treningów strzelania do bramki, pokazów piłkarskich sztuczek prowadzonych przez grupę Magic Freestyle Football, malowania twarzy, piłkarzyków oraz boiska dla najmniejszych. W specjalnym namiocie powstanie także strefa dla fanów popularnej gry FIFA, gdzie odbywać się będzie wspólne granie na konsolach. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Wspólna zabawa, aktywność fizyczna, integracja i atrakcje dla całych rodzin. Piłkarski Weekend w Europie Centralnej to wydarzenie, które idealnie oddaje charakter naszego miejsca. Na co dzień tworzymy przestrzeń do aktywnego spędzania czasu oferując poza obiektami handlowymi atrakcje takie jak Kolejkowo, największy w regionie park trampolin House of Air, czy wyjątkową wystawę Galerii Stalowych Figur. Liczymy, że Piłkarski Weekend pozwoli dodatkowo rozruszać trochę mieszkańców Gliwic i okolic przed nadchodzącymi wakacjami. – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna.

Strzel gola i zgarnij nagrodę

Ale to nie wszystko, bo sportowe emocje rozpoczną się już 12 czerwca. Przez cztery dni
gliwickie centrum handlowe rozdawać będzie prezenty za zakupy. W akcji paragonowej może wziąć udział każdy, kto między 12 a 15 czerwca wyda minimum 150 zł na jednym paragonie oraz weźmie udział w zabawie – strzeli gola do jednej z trzech bramek. Każdy zdobywca gola zdobędzie piłkę nożną (jedną z trzech wzorów). Szczegóły akcji można znaleźć na stronie internetowej europacentralna.eu oraz na Facebooku

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl