fbpx
Super Bajtel

Prawdziwa Szkoła Magii w Forum

CH FORUM w najbliższych dniach będzie najbardziej magiczną miejscówką w Gliwicach. Od 23 do 27 października na klientów, zwłaszcza tych najmłodszych, czeka moc czarodziejskich sztuczek i niecodziennych atrakcji.


Na parterze, na scenie głównej FORUM stanie stara pełna czarownego klimatu budowla, a w niej Czarodziejska Szkoła. W magicznej klasie znajdą się stoły i ławki, a także biurko, tablica i komoda pełna niezbędnych do uprawiania magii przedmiotów.

Uczniowie Czarodziejskiej Szkoły otrzymają specjalne mundurki i będą mogli wziąć udział w magicznych lekcjach.

12:00-18:00 – Czary-mary, czyli lekcje iluzji
W magicznej klasie wszystkie dzieci będą brały udział w niesamowitych lekcjach iluzji. Siedząc w ławkach szkolnych będą świadkami pokazów magii, które zaprezentuje zaproszony na wydarzenie animator-czarodziej.

12:00-18:00 – Magiczne animacje
Tuż obok wspaniałego budynku Czarodziejskiej Szkoły powstanie magiczna strefa animacyjna, w której wszystkie dzieci, pod okiem animatorów będą mogły wykonać własnoręcznie pająka z lizaków czy też sowy.

Podczas weekendu (26-27 października) rozdawane będą czarodziejskie różdżki, a za zakupy w kwocie co najmniej 100 zł (na jednym paragonie) otrzymać będzie można książkę z serii Harry Potter (do rozdania jest 150 sztuk). Codziennie dzieci będą częstowane watą cukrową.

Regulamin konkursu ➡️ https://www.facebook.com/notes/forum-gliwice/regulamin-konkursu-odbierz-książkę-z-serii-harry-potter/10157612274237152/

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl