Super Bajtel

Powitanie wakacji w Czechowicach

Miejski Zarząd Usług Komunalnych zaprasza na oficjalne “Powitanie wakacji w OW Czechowice”, które odbędzie się w niedzielę, 1 lipca w godz. 12:00 – 15:00. Lato kojarzy się głównie z piękną pogodą, pysznymi lodami i rodzinna atmosfera – tak też zapowiada się ta impreza.

W ramach powitania wakacji odbędą się gry i zabawy z animatorami, będą dmuchańce i malowanie buziek a także pokazy sportowe. Każdy chętny będzie mógł skorzystać z porad wykwalifikowanych trenerów fitness, judo, szermierki czy też spróbować swoich sił w warsztatach na mini skateparku. Dla aktywnych uczestników przewidziano wspaniałe upominki. W temacie bezpiecznych wakacji wypowiedzą się Strażacy z OSP Brzezinka oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gliwicach. Prawdziwie letnia atmosfera na początek lata.

W trakcie imprezy w Czechowicach obecne będzie także Schronisko dla zwierząt w Gliwicach  wraz ze swoimi podopiecznymi. To idealna okazja aby bliżej poznać zwierzaki jak również dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy w kąciku adopcyjnym.

Fot. Antek w Podróży

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl