Super Bajtel

Pierwszy mecz na Okrzei – z myślą o najmłodszych kibicach

Już w sobotę 4 sierpnia pierwszy domowy mecz Piasta Gliwice! Z tej okazji klub przygotował serię atrakcji dla kibiców, szczególnie tych najmłodszych!


Na godzinę przed rozpoczęciem meczu przy bramofurtach sektoru rodzinnego będą prowadzone animacje dla dzieci, oczekujących na wejście na stadion. Maluchy będą miały okazję m.in umalować sobie buzie w barwach Piasta. Na chwilę przed pierwszym gwizdkiem sędziego atrakcje dla najmłodszych przeniosą się pod sektor rodzinny. W kąciku zabaw dzieci będą mogły skorzystać z dmuchanej bramki strzeleckiej, rzutek oraz zabaw z chustą animacyjną, a także modelować balony, malować twarze i kolorowanki. Wszystko to pod okiem dwóch wyszkolonych, pełnych pomysłów animatorów.

Pod stadionem wystawione będą również stanowiska z wodą oraz namioty, które umożliwią kibicom schronić się przed pełnym słońcem. Wszyscy, czekający w kolejce będą mogli się – choć na chwilę – schłodzić.

W przerwie meczu odbędzie się konkurs z udziałem trzech wytypowanych karnetowiczów, w którym każdy wygrywa! „Nie kręć, że strzelisz” to doskonale wszystkim znana konkurencja z programu Turbokozak, która polega na wykonaniu rzutu karnego na pustą bramkę z uprzednim piętnastokrotnym obrotem wokół piłki.

W tym samym czasie pod sektorem rodzinnym przebywać będą Gerard Badia, Denis Gojko oraz Karol Dybowski, z którymi będzie można sobie zrobić zdjęcie i wziąć od nich autograf. Piłkarze będą składać podpisy na nowych fankartach.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl