fbpx
Super Bajtel

Pamiętacie kultową Akademię Pana Kleksa? Forum przygotowuje zabawę inspirowaną tą bajką

Są tacy, którzy Akademię Pana Kleksa porównują do opowieści o Harrym Potterze, a samego Kleksa do Dumbledora. Niezaprzeczalnie była to bajka dzieciństwa dzisiejszych rodziców, zatem spotkanie z Ambrożym Kleksem, na które zaprasza Forum Gliwice, gwarantuje międzypokoleniową zabawę. Akademia Pana Kleksa zawita do Centrum w dniach od 24 do 28 stycznia, a wraz z nią mnóstwo zabawy.


– Już samo wejście do budynku Akademii, który stanie na głównej scenie w CH FORUM (parter, okolice wejścia głównego), będzie miało intrygujący przebieg. Zaopatrzeni w niezbędne piegi oraz kotyliony, dzieci wkroczą do bajkowego świata na około godzinę – zapowiada Marek Thorz, rzecznik prasowy Forum Gliwice.

I wylicza, że na dzieci czekać będą: zajęcia… kleksografii, czytanie kultowych bajek oraz wspólne śpiewanie przebojów znanych z filmu. Będą także alchemiczne pokazy, w wyniku których powstanie słynna w Akademii Jadalna Zupa. Dzieci wykonają też zwierzaki z modeliny i zostaną poczęstowane watą cukrową oraz lentilkami – dropsami na dobry sen. Do domu każdy uczestnik wróci z pamiątkowym dyplomem.

Udział w zabawie jest bezpłatny. Akademia Pana Kleksa w CH FORUM dostępna będzie od czwartku do poniedziałku (24-28 stycznia), do godz. 18:00. W dni powszednie od godz. 11:00, w sobotę i niedzielę od godz. 12:00

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl