fbpx
Super Bajtel

Najciekawsze spektakle stand upowe tej jesieni

Masz nieodpartą ochotę pośmiać się, rozerwać, odłożyć na bok codzienne zmartwienia? Wybierz się na któryś ze spektakli stand upowych. Właśnie za chwilę znajdziesz kilka bardzo interesujących propozycji. Czy jesteś już na nie gotowy? W takim razie zobacz, gdzie najlepiej wybrać się tej jesieni. Oto najciekawsze spektakle stand upowe tej jesieni.


Stand up Tomek Kołecki & Rafał Banaś

Zaułek w Gorzowie Wielkopolskim ma niezwykłą przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na stand up Tomka Kołeckiego i Rafała Banasia już 12 listopada. Pospiesz się jeśli zależy Ci na tym wydarzeniu. To dwaj przesympatyczni młodzi  mężczyźni. Tomek wygrał już cztery razy Antrakt Stand up, zobaczyć Go było można między innymi w programach telewizyjnych takich, jak Kuba Wojewódzki, Comedy Club oraz Tylko dla dorosłych.

Rafał Banaś, znany jest między innymi również z programów Tylko dla dorosłych, Kuba Wojewódzki, oraz Świat się kręci. Jeśli chcesz zobaczyć Go we własnym programie przeszukaj Netflix. Mnóstwo życiowych sytuacji pokazanych w żartobliwy sposób, Ci panowie po prostu bawią do łez.

najciekawszespektaklestandupowetejjesieni2.jpg

Łukasz „Lotek” Lodkowski

Najzabawniejszy komik młodego pokolenia, niezwykła bezpośredniość i luz powodują, że liczba odbiorców rośnie w bardzo szybkim tempie. Bez zadęcia oraz jakiejkolwiek powagi Łukasz przekazuje widowni w sposób bardzo humorystyczny swoje przemyślenia oraz przykłady nonsensów z życia codziennego. Sarkastyczny humor potrafi przekazać bardzo wymagającej widowni, nie boi się używać języka potocznie używanego na co dzień, i właśnie tą naturalnością zjednuje sobie swoich wiernych fanów. Podczas występu w Zabrzu 20 listopada w Domu Muzyki i Tańca, będą trwały nagrania, dlatego kupując bilet wyrażasz zgodę na wykorzystanie wizerunku.

Zaklinacz Kobiet

Dariusz Kordek doskonale wie, jak przyciągnąć do siebie słuchaczy, swoją prawdą i zrozumieniem do płci przeciwnej zyskuje coraz to nowszych odbiorców. Przedstawia sytuacje z życia wzięte niekiedy w bardzo zabawny sposób, a jednocześnie pokazuje, jak wiele błędów popełniamy na co dzień  i jak nie wiele potrzeba, by zrozumieć tę naszą drugą połowę. Od zawsze w każdym,  małżeństwie były i będą spory, jednak wychodząc z występu zauważamy że słowa Dariusza dotarły do nas bardzo mocno i czujemy nagłą chęć zmiany swojego dotychczasowego myślenia na temat swojego partnera, również w strefach intymnych. Spójrzmy na siebie oraz swoich partnerów łaskawszym okiem i nie dajmy się codziennej rutynie oraz nudzie, najlepszym sposobem na to będzie udział w występie Darka Kordka już 1 grudnia w Katowicach w Biurze Centrum.

zaklinacz_kobiet3.jpg

Instrukcja Obsługi Faceta

Jak zrozumieć faceta, czy to w ogóle jest możliwe? Dlaczego my kobiety, tak świetnie rozumiemy się z koleżankami, przyjaciółkami, matkami i córkami? Dlaczego nie może tak być z mężczyznami, czy oni muszą być tacy problemowi? Otóż wcale tak nie musi być, Dariusz Kordek w sposób bardzo prosty, a zarazem niesamowicie zabawny sposób przekaże nam tę wiedzę. Musisz się jednak zaopatrzyć w porządny tusz wodoodporny ponieważ w sposób, jaki przekazuje tę wiedzę rozbawi Cię do łez. To już kolejny spektakl dotyczący tej niekończącej się wojny płci. Odbędzie się on 1 grudnia w Katowicach w Biurze Centrum. 

Trzeba przyznać, że te propozycje są bardzo ciekawe, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kup bilet, jak najszybciej, by zapewnić sobie pełne humoru jesienne wieczory.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl