Super Bajtel

Michał Szpak zaśpiewa z siostrą

Wielkimi krokami zbliża się koncert Michała Szpaka, który będzie można usłyszeć już w najbliższą niedzielę, 4 marca o godz. 17 w sali Katowice Miasto Ogrodów (Instytucja Kulturalna im. Krystyny Bochenek, przy Placu Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach). Tym razem popularny wokalista zaśpiewa wraz z siostrą, Marleną. Marlena Szpak jest utalentowaną śpiewaczką operową.

Michał Szpak jest zapewne tego rodzaju artystą, obok którego nie można przejść obojętnie. Jest wyrazisty, kontrowersyjny i na swój sposób nieodgadniony. Między innymi za to właśnie kochają go media plotkarskie. Oprócz bycia celebrytą, jest jednak Michał również przez wielu cenionym artystą.

Dziś 28-letnia artysta zadebiutował 7 lat temu w programie X-Factor, gdzie zdobył 2. miejsce, wykonując w finale przebój Leonarda Cohena „Hallelujah”. W świadomości słuchaczy i widzów swoją pozycję ugruntował startując w Eurowizji. Zdobył tam 8. miejsce, ale 3. w głosowaniu widzów. Tym samym ustanowił trzeci najlepszy wynik w historii polskich startów w konkursie. Tego samego roku, podczas plebiscytu Super Jedynki, zdobył tytuł SuperArtysty Roku. Od tego czasu nie daje o sobie zapomnieć.

Jego siostra, Marlena, ma obecnie 32 lata, jest śpiewaczką operową i na stałe mieszka w Neapolu. Głośnym echem odbiło się mediach wspólne wykonanie przez rodzeństwo nową wersję utworu „E Più Ti Penso” autorstwa Ennio Morricone, który znamy głównie z wykonania Andrei Bocellego i Ariany Grande.

 

Jak na żywo śpiewa Michał i Marlena Szpak, będzie się można przekonać już 4 marca. Bilety na koncert dostępne są pod linkiem:

www. adria-art.pl

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

 

 

 

 

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl