fbpx
Super Bajtel

Masz zbędny komputer – przekaż go dzieciom! Trwa akcja „Ogarniamy komputery, najpierw dwa, potem cztery”

 Stowarzyszenie GTW wraz z firmą PCStore prowadzi akcję „Ogarniamy komputery, najpierw dwa, potem cztery” skierowaną do dzieci, które mają problemy ze zdalną nauką ze wzglądu na brak odpowiedniego sprzętu.

Oprócz osób prywatnych do grona Darczyńców dołączyła firma Future Processing z Gliwic. W ubiegłym tygodniu przekazali na akcję 44 komputery wraz z akcesoriami! Swoją pomoc w transporcie zaoferowała z kolei Młodzieżowa Rada Miasta Gliwice. Cały sprzęt komputerowy trafia do PCStore. Tam jest profesjonalnie przygotowywany, a następnie przekazywany dzieciom.

Do tej pory sprzęt komputerowy trafił już do dziesięciu rodzin. Z obserwacji Stowarzyszenia wynika, że duży problem ze zdalną nauką mają dzieci z rodzin wielodzietnych. Ze względu na to, że w jednym domu przebywa kilkoro dzieci w wieku szkolnym, nie mają one możliwości, by jednocześnie uczestniczyć w zdalnych lekcjach.

Każda rodzina, która ma problem ze zdalną nauką ze względu na brak sprzętu komputerowego, może wysłać zgłoszenie o pomoc mailowo: nabory@gtwgliwice.pl (w tytule maila wpisz „Ogarniamy komputery”).

Pomóc moża też oddajac własny, niepotrzebny sprzęt. Jeśli masz w domu zbędny komputer, monitor, laptop lub jakiekolwiek sprawne akcesoria komputerowe, możesz zostawić je w punkcie:PCStore, ul. Jagiellońska 9 w Gliwicachod poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00

Szczegóły akcji na http://www.gtwgliwice.pl/ogarniamy-komputery.html

Tagi:    

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl