Super Bajtel

Książka małej gliwiczanki jutro „postraszy” w Forum

O tej książce już pisaliśmy. „Kto mieszka za meblami” to opowieść napisana przez dziecko dla dzieci, zilustrowana rysunkami potworów kilkuletniej autorki i wydrukowana dzięki wsparciu portalu crowdfundingowego. Już jutro, w sobotę 25 maja (w godz. 10:00 – 19:00), podczas premiery książki w gliwickim CH FORUM, każdy będzie mógł zobaczyć, jak wygląda dzieło młodej gliwiczanki i wziąć udział w towarzyszących premierze atrakcjach. Są wśród nich: warsztaty plastyczne,  gra terenowa oraz spotkanie z najmłodszą w Polsce autorką.


– Cała historia zaczęła się od tego, że Pola bała się potworów mieszkających za meblami w jej domu –
opowiada Ewa Stępniewicz, inicjatorka wydania książki. Na szczęście efektem tych lęków jest książeczka, którą dziś polecają psychologowie (m.in. dr Aleksandra Piotrowska). Doceniają jej terapeutyczną moc i widzą w niej skuteczną metodę radzenia sobie z lękami.

W sobotę, od godz. 10:00 na wszystkie dzieci czekają warsztaty plastyczne z oswajania potworów oraz robienia strasznie fajnych zakładek do książek. Będzie też możliwość poznania najmłodszej polskiej pisarki i wspólnego czytania z nią książki „Kto mieszka za meblami”. Ale to nie wszystko. Przez cały dzień na terenie centrum handlowego będzie odbywała się gra terenowa z nagrodami. Zadaniem jej uczestników będzie znalezienie ukrytych
w CH FORUM potworów i odgadnięcie hasła przewodniego. Udział w warsztatach i grze jest bezpłatny.

Więcej informacji o projekcie:
https://www.facebook.com/KtoMieszkaZaMeblami
https://vis-mediasklep.pl/pl/p/Kto-mieszka-za-meblami-PRZEDSPRZEDAZ/245

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl