fbpx
Super Bajtel

Kosmiczna wyprawa z Małym Księciem

Daj się porwać kosmicznej przygodzie i wyrusz w podróż z Małym Księciem! Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach zaprasza do udziału w mobilnej grze miejskiej z wykorzystaniem smartfonów. Niewiele jest takich książek, które znają wszyscy: i młodzi, i starsi. „Mały Książę” wzrusza i bawi całe pokolenia. Książka została przetłumaczona na 300 języków, w tym również na ślonskom godke.


Gra rozpocznie się 1 czerwca o godz. 10.00 w Bibliotece Centralnej przy ul. Kościuszki 17. Zapraszamy zgrane – rodzinne i nie tylko – drużyny (minimum dwuosobowe, z których przynajmniej jedna osoba jest pełnoletnia). Regulamin gry dostępny jest na stronie www.biblioteka.gliwice.pl. Wymogiem wzięcia udziału w grze jest posiadanie przez drużynę minimum jednego smartfona/tabletu z zainstalowaną aplikacją ActionTrack (dostępną bezpłatnie w Google Play i AppStore) z mobilnym dostępem do Internetu.

Poznaj świat Małego Księcia i wygraj czytnik e-booków inkBOOK Lumos, ufundowany przez producenta inkBOOK Polska oraz Good Books, słuchawki z mikrofonem lub zestaw książek i gier planszowych. Zgłoszenia przyjmujemy na adres: instrukcyjny@biblioteka.gliwice.pl oraz w dniu rozgrywki.

Gra jest częścią projektu „Baobaby, róże, lisy, Mały Książę i urwisy” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Więcej informacji znaleźć można na facebookowej stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/457788798362909/

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl