Super Bajtel

Koncertowa ekologia z Anią Brodą

Półfinalistka 8. edycji Mam Talent, niezaprzeczalnie jeden z najbardziej niezwykłych głosów polskiej sceny muzycznej, współzałożycielka Kapeli Brodów – Ania Broda będzie jedną z gwiazd Koncertowej ekologii, wydarzenia, które w niedzielę, 30 sierpnia w Mysłowicach zainauguruje cykl muzycznych i teatralnych podróży w kierunku niezwykle ważnym – zmiany stylu życia na taki, który pozwoli zachować w dobrej kondycji naturę i Matkę Ziemię.


Jeśli nie zmienimy naszego stylu życia, życia wkrótce może nie być – od dawna ostrzegają naukowcy. Najlepszą drogą do zachowania bezpieczeństwa życia na naszej planecie, jest edukacja ekologiczna. Dziś już jesteśmy na tyle blisko katastrofy, że zmiana zajść musi nie tyle w przyszłym, co w naszym pokoleniu. Właściwie natychmiast – bo nie zostało nam już czasu, aby czekać.

Podczas Koncertowej ekologii w sposób najprzyjemniejszy z możliwych – poprzez zabawę, dowiemy się jak mądrze i ekologicznie żyć. Za dostarczenie nam rozrywki odpowiadać będą m.in. O!Teatr, który o godz. 15.00 zaprezentuje dzieciom bajkę o Królu Maciusiu, a także zespół tradycyjnych pieśni – Kuczeryki, który zaprosi nas do udziału w warsztatach. Nie zabraknie kuglarzy, warsztatów plastycznych i teatralnych, za którymi stać będzie m.in. nasz wspaniały Lufcik na Korbkę. Dzień ten zwieńczy (o godz. 18.00) koncert wspomnianej na wstępie Ani Brody.

Wydarzenie jest rozpoczęciem cyklu, na który składają się łącznie 4 Koncertowe ekologie. Na kolejne realizatorzy – Fundacja W To Mi Graj, zapraszają do Katowic Bogucic i Zawodzia.

Link do wydarzenia na FB

Wydarzenie organizowane przy wsparciu Mysłowickiego Ośrodka Kultury.
30.08.2020, godz. 14:00 – 19:00
Rynek, Mysłowice

wstęp wolny

Realizatorem cyklu spotkań pt. „Koncertowa ekologia” jest Fundacja W To Mi Graj w ramach I edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Wszystkie wydarzenia realizowane są zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym. Liczba miejsc ograniczona.

informacja dodatkowa:

Podczas zaplanowanych wydarzeń z wielką przyjemnością spotkają się z nami: Ania Broda wraz z rodziną, Fifidroki, Baśnie Zebrane, Zawartko/Piasecki oraz Lufcik na Korbkę, Kuczeryki, Wędrowny Teatr Lalek Małe Mi, Stowarzyszenie Wolnej Herbaty, Hapijama Fun Art, O!Teatr, Bubaski Gugaski i inni artyści, którym leży na sercu dobro naszej planety.

Podczas wydarzeń zaprosimy także do dyskusji z ekspertami na temat odpowiedzialności za środowisko i do wzięcia udziału w przyrodniczym quizie z nagrodami.

Realizatorem cyklu spotkań pt. „Koncertowa ekologia” jest Fundacja W To Mi Graj w ramach I edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Wszystkie wydarzenia realizowane są zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym. Liczba miejsc ograniczona.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl