fbpx
Super Bajtel

Jazzowy Mikołaj dla dzieci

Są mniejsze wzrostem, ale mają większą wyobraźnię. Mają w muzyce mniejsze doświadczenie, ale zdecydowanie większą możliwość jej przyswajania. Dzieciaki! Jazz jest też dla nich. Korzystając z okazji jubileuszu PalmJazz przygotował wydarzenie jakiego jeszcze nie było. Jazzowy Mikołaj dla dzieci! W tym ważnym dla dzieci dniu, jakim jest 6 grudnia, zorganizowana zostanie muzyczną kreację połączoną z jazzem, ze śpiewem, animacją, tańcem a nawet współtworzeniem wspólnie muzyki.


Na scenie i wśród publiczności dowodzić będą:

Joanna Kusy-Szpotańska – animatorka dziecięca, choreografka i prowadząca działania związane z nauką tańca, baletu i ruchu. Przyjaciółka wszystkich dzieci świata.

Edi Sanchez – muzyk, który dźwiękami pochłonięty jest totalnie! Reprezentuje latynoamerykańskie rytmy. Pochodzi z Kolumbii.

Po części muzycznej na salę koncertową Jazovii przybędzie prawdziwy (!) Mikołaj, który każdemu dziecku wręczy cenny i tak ważny w tym dniu prezent – zabawkę ufundowaną przez firmę HH Poland S.A.

-Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 3 do 8 lat oraz rodziców chętnych, żeby im towarzyszyć i przeżywać te emocje razem z dziećmi. Wszyscy uczestnicy, o ile to możliwe, proszeni są o zabranie z domu małej przeszkadzajki perkusyjnej. Może to być drobna grzechotka, malutki bębenek, a nawet dwa patyki (którymi można uderzać jeden o drugi), nie ma ograniczeń. Dzięki temu stworzymy wspólną orkiestrę – wyjaśniają organizatorzy.

Wstęp na to wydarzenie to symboliczny 1 zł dla każdego dziecka i 20 zł dla osoby dorosłej. Jazzowy Mikołaj dla dzieci odbędzie się w dwóch odsłonach, o godzinie 16.00 i 18.00.

Więcej informacji na stronie organizatora: https://www.facebook.com/events/985253988480070/?active_tab=about

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl