fbpx
Super Bajtel

INIEMAMOCNI powracają

Iniemamocni powracają na ekrany po ponad 13 latach. W USA już pobili rekord kasowy jako jeden z najbardziej dochodowych filmów w historii, licząc wpływy z premierowego weekendu! W drugiej części przygód rodziny superbohaterów role się odwracają…

Kiedy Helen pnie się w górę po szczeblach zawodowej kariery, Bob musi zaopiekować się dziećmi i zająć domem, co wiadomo, nie jest łatwym zadaniem, a nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka mu w tym, mówiąc oględnie, nie pomagają. Bob przekona się, jak to jest wychowywać trójkę nadzwyczajnych dzieci, co z pewnością widzom dostarczy dużo śmiechu. Oczywiście nie obejdzie się bez czarnego charakteru… Ale nie możemy zdradzać zbyt wiele!

Zapraszamy do sieci kin Cinema City. Dzięki najwyższej jakości obrazu IMAX® i wyjątkowym efektom 3D będziesz mógł poczuć się jakbyś był jednym z Iniemamocnych.

Disney i Pixar stworzyli kontynuację filmu z 2004 roku. Film zbiera same świetne opinie, a liczba fanów rośnie z dnia na dzień. Reżyser i scenarzysta Brad Bird dostarczył fantastyczny sequel Iniemamocnych, pełen żartów, akcji i emocji, a Michael Giacchino zadbał o wspaniałą porywającą muzykę. Zapowiada się wielki hit kinowy, także nie ma na co czekać!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl