fbpx
Super Bajtel

Gliwiczanki książeczka o emocjach. Mądra bajka o kolorowych Szeptakach

Szeptaki to opowieść o odcieniach ludzkiej emocjonalności. W przystępny sposób pomaga zapoznać dzieci z podstawowymi emocjami, które zwłaszcza w obecnym czasie mogą być trudne do zdefiniowania. Książka jest doskonałym prezentem na Mikołaja bądź pod choinkę.


Kolorowe włochate stworki odwiedzają wrażliwe dzieci i cichutko szepczą im do ucha o tym co się właśnie dzieje w ich wnętrzu. Potrafią też przyjąć kolor w zależności od tego w jakim nastroju jest ich właściciel. Bajka uczy, że nie ma dobrych i złych emocji, choć nie wszystkie przyjmujemy z otwartymi ramionami.

Do bajki dołączone są też zadania i karty, żeby rozmowy o emocjach stały się codziennością w waszych domach.

  • Szeptaki są wydane w formie selfpublishingu i  dlatego są dostępne w sprzedaży internetowej jedynie na stronie www.mariaszyje.pl
  • Stacjonarnie można je kupić w Gliwicach w sklepie Maria dla Mam,  przy ulicy Jana Śliwki 24.

Szeptaki niosą dobro! 

Z każdego sprzedanego egzemplarza 2zł przeznaczony zostanie na wspomaganie leczenia dzieci. Kupując – pomagasz 😉

O autorce:

Lucyna Mierzejewska-Kargul – z wykształcenia pedagog zdrowia i oligofrenopedagog. Zawodowo zajmuje się rekrutacją, z pasji pisaniem i szydełkowaniem. Mieszanka wybuchowa? Nie – połączenie idealne. O mikroekspresjach usłyszała na szkoleniu z zakresu rekrutacji, o podstawowych emocjach opowiada podczas szkolenia z komunikacji, a grupa docelowa tej opowieści była oczywista z uwagi na wykształcenie. Podczas długiego procesu rozwoju osobistego nie raz przekonała się o tym, że o emocjach mówimy za mało. Ta książka została napisana między innymi po to, żeby to zmienić.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl