fbpx
Super Bajtel

Gliwicka „porodówka” jedną z najlepszych na Śląsku

Gliwicki Oddział Ginekologii, Położnictwa i Patologii Ciąży Szpitala Wielospecjalistycznego znalazł się w gronie 12 najlepszych szpitali położniczych w województwie. Przyszłe mamy mają tu zagwarantowaną profesjonalną opiekę, nowoczesny sprzęt, intymne sale porodowe, wsparcie doradcy laktacyjnego i psychologa.  Miasto dziękuje mamom za ten wybór, przekazując maluchom specjalną, gliwicką wyprawkę. Otrzymało ją już ponad 1390 dzieci.


Nasz gliwicki Oddział Ginekologii, Położnictwa i Patologii Ciąży Szpitala Wielospecjalistycznego zapewnia opiekę specjalistycznej kadry oraz wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i monitorujący. Można zdecydować się na poród rodzinny lub w wodzie,  z wykorzystaniem bezpłatnych, nowoczesnych form znieczulenia.  Jeżeli dodamy do tego komfortowe i przytulne sale dla pacjentek z internetem, możliwość pobytu w pokoju jednoosobowym, to po prostu w Gliwicach aż chce się rodzić !

W zestawie, który trafia do każdego urodzonego w Gliwicach maluszka, znajduje się miękki, dwustronny kocyk z kolorowej bawełny i pluszu minky, elastyczny komin, który może chronić główkę lub szyję malucha, termoopakowanie na butelkę, pieluchy jednorazowe i grzechotka.

Warto dodać, że od marca ubiegłego roku gliwicki szpital ma akredytację przyznawaną przez ministra zdrowia, tym samym dołączył do elitarnego grona 220 szpitali w Polsce, którym udało się spełnić ministerialne wymogi.

W gronie 12 najlepszych szpitali położniczych (wg Dziennika Zachodniego) oprócz gliwickiej placówki znalazły się m.in. szpitale z Bytomia, Mysłowic, Zabrza i 3 z Katowic.

Źródło: UM Gliwice

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl