fbpx
Super Bajtel

Girls on Wake – WAKE UP SILESIA

To już 4 sezon, kiedy SZARPNIJSIE.PL organizuje wakeowe imprezy przeznaczone tylko i wyłącznie dla dziewczyn . Dwa lata temu po raz pierwszy zawitaliśmy do Świętochłowic, a w tym roku robimy powtórkę z rozrywki. W niedzielę 31 maja, od godziny 12.00, zapraszamy wszystkie panie do WAKE UP SILESIA . Zamykamy wakepark, wypraszamy panów, aby swoich sił, bez kompleksów mogła spróbować płeć piękna. Jest to idealny sposób, dla wszystkich kobitek, aby rozpocząć swoją przygodę z wakiem. Albo podszlifować swoje skile!!

Zapraszamy wszystkie dziewczyny, zarówno te, które już stawiały swoje kroki na wakeu, i chciałby nauczyć się czegoś nowego jak i te które do tej pory tylko z leżaczka obserwowały poczynania innych a same bały się spróbować.

Naszemu babskiemu spotkaniu twarzyszyć oczywiście będzie pozytywna muzyczka ,a dla wszystkich rajderek będziemy mieć mały poczęstunek a także liczne upominki od sponsorów.

Jedyne, co musicie ze sobą zabrać to boardshorty – lub jakieś inne spodenki, jakaś koszulke – najlepiej żeby była to lycra. Przydać sie też moze jakiś kocyk do opalania oraz koleżanka, siostra, przyjaciółka – żeby było miło. Chłopaków, facetów, braci, mężów, tatów zostawiamy w domu !!

Cała impreza zostanie skwapliwie uwieczniona przez jednego z paparazzi z szarpnijsie familii, żeby każda z dziewczyn miała pamiątkę.

Liczba miejsc ograniczona, a wiec dziewczyny – która pierwsza, ta lepsza.

Wpisowe 79 zeta – w tym pływanie, instruktorzy, wypożyczenie sprzętu, małe conieco, upominki od sponsorów oraz fotorelacja.

ZAPISY :
szarpnijsie.pl

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl