Super Bajtel

„Futerko z Obłoków” – spektakl dla dzieci

Spektakl w ramach Uliczników. W sobotę, 30 czerwca 2018, o godz. 16.00 w Parku Chopina A3Teatr zaprezentuje dzieciom spektakl „Futerko z Obłoków”.

 

Marzyć. Każdy z nas wie co to znaczy, prawda? Bez względu na to, czy jesteś mrówką, wróblem, jednorożcem, albo małą dziewczynką lub chłopcem. A czy wiecie, kto jest bardzo dobry w marzeniach? Osiołek i Prosiaczek! Naprawdę. Chętnie rozwieją wasze wątpliwości, czy warto marzyć i pokażą, jak bardzo marzenia są nam potrzebne. Podzielą się niezawodnymi receptami na prawdziwą przyjaźń, wzajemne zrozumienie i wspieranie w bardzo niecodziennych sytuacjach.

Osiołek i Prosiaczek. Tak, to właśnie oni nauczą nas marzyć i osiągać swoje pragnienia. A wszystko po to, by wywołać uśmiech na dziecięcych buziach. Przedstawienie dla młodych widzów, wykorzystujące lalki i wyobraźnię.

www.a3teatr.pl

Jak co roku, jako swoistą rozgrzewkę przed spektaklami dla dzieci organizatorzy proponują również warsztaty kreatywne! Podczas tej edycji warsztaty prowadzić je będą zaproszone teatry, tym samym już od samego początku wprowadzając najmłodszych w swój czarodziejski świat.

 

Oczywiście, Ulicznicy zapraszają również dorosłych (jeśli pora nie za późna, to również z dziećmi) na swoje przedstawienia. Ekscytujący wydaje się zwłaszcza muzyczno-pirotechniczny spektakl Muzikantów, zatytułowany „PETRONAUCI”. Podczas niego ma nawet spaść śnieg!

30 czerwca 2018, sobota, 21.30

Park Chopina

Muzikanty – „PETRONAUCI”

spektakl muzyczno-pirotechniczny (premiera)

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl