Super Bajtel

Formacja Chatelet i Czesław Jakubiec Comedy w CH FORUM

W gliwickim CH FORUM humory dopisują przez cały miesiąc. W ramach sierpniowego przeglądu kabaretowego w tym centrum widzom zaprezentują się Formacja Chatelet (piątek, 26 sierpnia) oraz Czesław Jakubiec Comedy (sobota, 27 sierpnia). Początek występów o godz. 16:00. Wstęp wolny. Lepiej przyjść wcześniej, bo miejsca siedzące zapełniają się w mig.

Formacja Chatelet przedstawi nowy program, który przygotowany został z okazji dwudziestolecia istnienia  grupy. Zawiera on filmy, piosenki, ale przede wszystkim skecze. Artyści z formacji odpowiadają przy tej okazji na najczęściej zadawane przez fanów pytanie: tak, Buba wróci w zupełnie nowej odsłonie. Będą też liczne niespodzianki oraz goście.

Gwiazdy sobotniego popołudnia – Czesław Jakubiec Comedy – to laureaci wielu festiwali muzycznych
i kabaretowych. Są stałymi gośćmi rozrywkowych programów telewizyjnych. Koncertują w Polsce i za granicą. Ich występy to zaskakujące połączenie muzyki i humoru. Pomysły na wykonanie nie-poważnej muzyki niejednokrotnie powstają bezpośrednio na scenie, dlatego  każdy występ ma nie powtarzalny charakter.

Wymienione grupy kończą wesoły cykl w gliwickim CH FORUM. Przez cztery piątki i soboty na specjalnie zaaranżowanej scenie wystąpiły jeszcze inne czołowe polskie kabarety i stand-uperzy: Aldona Jankowska, Krzysztof Piasecki, Cezary Pazura, Kabaret RAK, Kabaret Chyba, Kabaret Świerszczychrząszcz, Kabaret pod Wyrwigroszem oraz Andrzej Grabowski.

[publikacja: 24 sierpnia 2016]

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl