Super Bajtel

Figle Migle – nowy plac zabaw w Europie Centralnej (zdjęcia)

Konstrukcja ze ślizgawkami, drabinkami, mała ścianka wspinaczkowa, miejsce relaksu dla najmłodszych czy wygodny pokój dla rodziców z małymi dziećmi. W Gliwicach ruszył nowoczesny plac zabaw. Znajduje się w Centrum Handlowym Europa Centralna. Jest bezpłatny i dostępny w godzinach otwarcia obiektu. ZOBACZ ZDJĘCIA!


Plac zabaw „Figle Migle” jest nową, bezpłatną atrakcją Centrum Handlowego Europa Centralna w Gliwicach. Działa na poziomie +1, tuż obok strefy restauracyjnej. Jego główną powierzchnią jest sala zabaw ze specjalną konstrukcją z drabinkami, zjeżdżalniami i małą ścianką wspinaczkową, całość jest utrzymana w egzotycznej aranżacji. „Figle Migle” to także nowoczesny pokój relaksu dla dzieci. Najmłodsi mogą w nim wypocząć przy stolikach lub na wygodnych pufach, aby znów powrócić do zabawy. Mają do dyspozycji zabawki tradycyjne oraz interaktywne. Nie brakuje również dużej tablicy do pisania.
– To przestrzeń, która z pewnością zyska przychylność zarówno wśród naszych najmłodszych klientów, jak i  wśród ich rodziców. Na maluchy czekają tutaj gry i zabawy, a dla dorosłych przygotowaliśmy wygodne miejsce do chwili odpoczynku, skąd będą mogli obserwować swe pociechy. Jest również pomieszczenie, w którym można w spokoju nakarmić i przewinąć dziecko. Nazwa „Figle Migle”, została wybrana przez naszych klientów podczas konkursu zorganizowanego na profilu Facebook. – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna

W specjalnym pokoju dla opiekunów dzieci bawiących się w sali czeka m.in. podgrzewacz do mleka, przewijak oraz wygodny fotel. Poza tym dorośli mogą skorzystać z kilku stolików, znajdujących się tuż przy wejściu do sali zabaw, gdzie można poczekać na dzieci i skorzystać z gniazdek do ładowania telefonów komórkowych. Jest także toaleta dostosowana do potrzeb  najmłodszych. – Rodziny czują się u nas komfortowo i bezpiecznie. – mówi Katarzyna Lenartowicz. – W Europie Centralnej mogą spędzać czas na wiele sposobów. Kolejkowo, Galeria Figur Stalowych, sklepy dla dzieci, kawiarnie to tylko niektóre z propozycji. Cały czas wsłuchujemy się w oczekiwania odwiedzających nas rodzin, a nowa oferta stara się im sprostać. – dodaje.

źródło: Europa Centralna

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl