fbpx
Super Bajtel

Ferie z Areną Gliwice – jest Chwyciarnia, będzie też Rolkowisko!

Arena Gliwice stworzyła ofertę dla tych, którzy nie wyjeżdżają na ferie, a nie chcą się nudzić. Rolkowisko, judo, boks, bieganie i gry zespołowe to pomysł gliwickiej Areny na zbliżające się dwa tygodnie ferii.


Śląskie ferie zaczynają się 11 lutego i potrwają do 24 lutego. Arena Gliwice zaprasza wszystkich do udziału w specjalnie przygotowanych zajęciach. Na uczestników czeka wiele atrakcji, m.in. zajęcia z judo czy boksu. Miłośnicy gier zespołowych będą mogli uczestniczyć w zajęciach z futsalu, koszykówki czy poznać tajniki rosnącej na popularności grze o nazwie Tchoukball pod czujnym okiem profesjonalistów. Treningi ze sportowcami są bezpłatne. Dodatkowo, fani kółek, będą mogli pojeździć na rolkach i hulajnodze na udostępnionej płycie Areny Głównej. Wstęp na rolkowisko wynosi 5 zł dla dzieci i młodzieży szkolnej z powiatu gliwickiego za okazaniem legitymacji oraz 10 zł dla dorosłych. Codziennie do dyspozycji biegaczy pozostaje strefa holów, otwarta w godzinach 6:00-8:00. To alternatywa dla tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez porannego joggingu czy naładowania się sportowymi endorfinami, a przeraża ich zimowa aura. Wstęp to jedyne 2 zł.  W cenie możliwość skorzystania z szatni i pryszniców oraz bezpłatny parking.

W okresie ferii Arena zaprasza również do skorzystania z oferty ścianki wspinaczkowej Chwyciarnia, która będzie otwarta w dniach od 11 do 24 lutego (oprócz 22 i 23 lutego) w godz. 9:00 do 23.00. Wstęp na ściankę wspinaczkową płatny 5 zł dla dzieci i młodzieży szkolnej z legitymacją w godzinach od 9.00 do 11.45 (strefa tylko dla dzieci) oraz wstęp dla dorosłych od godziny 12.00 według obowiązującego cennika.

Szczegółowe informacja na: https://arenagliwice.com/o-arenie/ferie-zimowe-arena-gliwice/#ferie-zimowe

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl