fbpx
Super Bajtel

Fabryka Czekolady w Silesia City Center

Ferie w Katowicach trwają w najlepsze. Oprócz atrakcji na lodowisku, na gości  Silesia City Center czeka słodka niespodzianka. Fabryka czekolady zawita do największego centrum handlowego w Katowicach w dniach 20-26 stycznia.


W drugim tygodniu ferii zimowych na mieszkańców Śląska czeka prawdziwie słodkie szaleństwo. W fabryce, która zagości w SCC, będzie można stworzyć łakocie. Dzieci poznają proces tworzenia czekolady oraz przygotują własną tabliczkę tego specjału. Każdy odwiedzający strefę animacji otrzyma fartuch, rękawiczki oraz specjalny czepek – jak na prawdziwego cukiernika przystało.

Na początku całego procesu najmłodsi  otrzymają foremki, do których przeleją słodką masę z wielkiego kotła, następnie belgijski przysmak trafi do specjalnej maszyny formującej czekoladę. Na koniec każdy mały cukiernik przyozdobi swoją tabliczkę lukrem lub jadalnymi posypkami.

Dodatkowo wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w pysznych animacjach z nagrodami.

Silesia również nie zapomina o dorosłych fanach słodkości – już w najbliższy weekend na Placu Śląskim pojawi się wielka czekoladowa fontanna.

Fabryka czekolady odbędzie się w dniach 20-26 stycznia w godzinach 12:00-18:00 na Placu Śląskim. Wstęp jest wolny.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl