Super Bajtel

Dzień Dziecka z finalistą MasterChef Junior

Kuba Tomaszczyk, finalista pierwszej polskiej edycji MasterChef Junior będzie gościem CH FORUM. Wspólnie z dziećmi ugotuje tortillę z kurczakiem, wymyślne tosty z guacamole, mozzarellą i innymi dodatkami, a także deser warstwowy z musem z mango z kremem malinowym, granolą oraz świeżymi owocami. Wszystko to, oczywiście, w Dzień Dziecka.


Warsztaty rozpoczną się 1 czerwca, w sobotę o godz. 13.00 i są bezpłatne. Liczba uczestników jest jednak ograniczona – obowiązują wcześniejsze zapisy za pośrednictwem profilu centrum na Facebooku.

To nie lada gratka dla miłośników dobrej kuchni, ale nie jedyna atrakcja tego dnia. Na pamiątkę spotkania każdy uczestnik warsztatów otrzyma zestaw małego kucharza. Można go będzie także zdobyć za zrobione w CH FORUM zakupy (za min. 150 zł).

– Zadowoleni będą także łowcy autografów i amatorzy wspólnych zdjęć, na które Kuba na pewno znajdzie czas – dodaje rzecznik. – Wśród dodatkowych atrakcji dla maluchów, które rozpoczną się już o godz. 11:00, są też: malowanie buziek, modelowanie balonów, automat z balonami napełnionymi helem, wata cukrowa oraz konkursy na scenie głównej CH FORUM (parter), która tego dnia będzie centrum wszystkich wydarzeń.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl