fbpx
Super Bajtel

Dzieje zabawek – Filmowy Świat Przedszkolaka

Jak powstały pierwsze lalki, a jak misie? Tego dowiedzą się przedszkolaki już 11 czerwca w Cinema City, podczas zajęć edukacyjnych z cyklu „Filmowy Świat Przedszkolaka”. Tego dnia porozmawiamy o naszych ulubionych zabawkach oraz historii ich powstawania. Małych uczestników spotkania czeka niesamowita podróż w przeszłość!


„Dawno, dawno temu… były sobie zabawki?” – to temat kolejnego i ostatniego przed wakacjami spotkania, które odbędzie się w wybranych kinach Cinema City (między innymi w Gliwicach) już 11 czerwca br. Wspólnie z przedszkolakami przeniesiemy się do przeszłości by poznać historię zabawek. Czy kiedyś dzieci bawiły się klockami, jak powstały pierwsze pluszowe misie i lalki? Dodatkowo na spotkanie każdy przedszkolak będzie mógł przynieść i pochwalić się swoją ulubioną zabawką.
„Filmowy Świat Przedszkolaka” to projekt skierowany do przedszkolaków, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z filmem oraz nauką. Podczas spotkania dzieci uczą się tego, co jest w życiu najważniejsze w przystępny oraz zabawny sposób, a dzięki różnorodnym tematom, mogą rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Spotkania składają się z dwóch części: bezpłatnych zajęć edukacyjnych i pokazu filmowego.

Tym razem organizatorzy zapraszają na film „Paskudy. Uglydolls”.

Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść
radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonej na uboczu mieścinie Uglyville. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudom nie dane jest trafiać do rąk dzieciaków. Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym, by być wspaniałym?! Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie i nieść radość dzieciom? No raczej, bo przecież paskudne jest cudne!
Podczas spotkania „Filmowy świat Przedszkolaka” maluchy mogą także wygrać atrakcyjne nagrody, a na zakończenie wszyscy uczestnicy dostaną upominki.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl