Super Bajtel

Dzieci zmierzą się z dorosłymi w bitwie na głosy. Mamy bilety na to wydarzenie

Miasto Gliwice zaprasza na „Bitwy The Voice of Poland”, które odbędą się już 24 listopada w Arena Gliwice! Podczas koncertu na jednej scenie wystąpią młodzi wokaliści z Programu „The Voice Kids” oraz artyści znani z „The Voice of Poland”. Dla naszych Czytelników mamy bilety na to wydarzenie. Jak je zdobyć? Szczegóły poniżej.


Podczas koncertu na scenie pojawią się Cleo, Rafał Brzozowski i 4Dreamers.

Drużynę The Voice Kids reprezentować będą Antek Scardina, Gabrysia Kurzac, Nela Zawadzka, Oliwia Kopiec oraz Kuba Krajkowski. Drużyna The Voice of Poland to także pięciu wykonawców: Gracjan Kalandyk, Marie Napieralska, Piotr Tłustochowicz, Magdalena Dąbkowska i Jerzy Grzechnik.

Wokaliści wystąpią indywidualnie z repertuarem coverowym, oraz w duetach zmierzą się w wokalnych „bitwach” między reprezentacjami „The Voice of Poland” oraz „The Voice Kids”.

Koncert odbędzie się 24.11.2018, o godzinie 18.00 w Arena Gliwice!

Aby mieć szansę na wygranie podwójnego zaproszenia, należy do jutra (23 listopada) do godz. 12.00 na adres bardzomedialny@gmail.com wysłać nazwiska trenerów IX edycji. W mailu podajcie numer telefonu. Skontaktujemy się ze zwycięzcami i ustalimy sposób odbioru biletów.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl