fbpx
Super Bajtel

Duch eco na straaasznie fajnych warsztatach i kiermaszu w FORUM

CH FORUM zaprosiło do współpracy gliwickich rękodzielników, a tych – jak wiemy – mamy w naszym mieście wielu i to niezwykle zdolnych. Z tego zaproszenia urodziły się warsztaty dla dzieci i kiermasz, które – z racji terminu – pełne będą duchów w duchu eco. Rękodzielnicy zapraszają w sobotę – 26 października, w godz. 11:00-18:00.


Gliwickim rękodzielnikom można pozazdrościć manualnych zdolności. Dzięki nieprzeciętnym talentom tworzą prawdziwe arcydzieła rękodzieła, używając do tego przeróżnych technik i materiałów. Często pochodzących z recyklingu, co dodatkowo podnosi walory wytwarzanych przedmiotów.

Podczas sobotniego kiermaszu będzie można nie tylko kupić większość z nich, lecz także poznać autorki prac. Specjalizują się one we florystyce, biżuterii artystycznej, dziewiarstwie, koronkarstwie i hafcie artystycznym.

Z okazji zbliżającego się Halloween dużo strasznie fajnej zabawy czeka dzieci. Od godz. 13:00 do 14:30 jedna z artystek poprowadzi warsztaty w duchu eko. Maluchy z foliowych woreczków będą wykonywać śmieszne straszki.

Wydarzenie wspierają i współorganizują gliwicka Rada Dzielnicy Śródmieście i Rada Seniorów. Sobotnia impreza jest pierwszą z nowego cyklu spotkań z gliwickim rękodziełem. Kolejne zaplanowano na listopad i w okresie przedświątecznym.

Kiermasz oraz warsztaty odbędą się w lokalu FORUM Inspirujących Spotkań (parter, obok sklepu C&A). Wstęp i udział bezpłatny.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl