Super Bajtel

Dobry czas z filmem i rodziną w ten weekend w AMOKU

W sobotę i niedzielę Kino AMOK zaprasza na mądre filmy dla całej rodziny, święcące tryumfy na festiwalach filmów dla dzieci. Te produkcje nie tylko zapewnią rozrywkę, ale również zwrócą uwagę dzieci na istotne dla ich wieku problemy. Kto wie, może i dorośli się wyniosą z nich wartościową wiedzę?


Dobry czas z filmem i rodziną – 12 stycznia (sb), g. 11.00 – Na linii wzroku

Michi ma 11 lat i mieszka w domu dziecka, gdzie na co dzień zmaga się z docinkami ze strony kolegów. Pewnego dnia natrafia na list zmarłej matki i postanawia odnaleźć swojego tatę. Ten, okazuje się zupełnie inny, niż chłopiec mógł się spodziewać. Michi początkowo wstydzi się wyglądu ojca i nie chce go znać. Wkrótce obaj odkryją, że mają ze sobą więcej wspólnego niż przypuszczali i mimo trudów mogą być prawdziwą rodziną.

Najlepszy film dla dzieci i młodzieży – Niemiecka Nagroda Filmowa, Nagroda Jury SKSiL 34. MFFMW „Ale Kino!”.

Na linii wzroku – po wspólnym seansie filmowym zapraszamy na oryginalne warsztaty: „Oswoić wstyd – czyli o tym, czy zawsze warto przejmować się opinią innych”. Propozycja skierowana jest do dzieci (9-12 lat) oraz ich rodziców.

http://amok.gliwice.pl/wydarzenia/dobry-czas-z-filmem-i-rodzina

Kinowe podwieczorki dla całej rodziny – 13 stycznia (nd), g. 16.15 Moja żyrafa

wyjątkowe, sprowadzane z międzynarodowych festiwali, filmy dla dzieci

Moja żyrafa – Rafał urodził się tego samego dnia, co jego najlepsza przyjaciółka Rafa, żyrafa. Są nierozłączni i dzielą się wszystkim, aż Rafał po raz pierwszy idzie do szkoły i dowiaduje się, że żyrafy do szkoły chodzić nie mogą.

kategoria wiekowa: 4+

http://amok.gliwice.pl/wydarzenia/zobacz/moja-zyrafa

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl