Super Bajtel

Do 13 stycznia trwa przedsprzedaż biletu sezonowego do Legendii

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko jak co roku przygotowało wyjątkową propozycję dla wszystkich miłośników parków rozrywki – bilet sezonowy uprawniający do zabawy w każdym dniu sezonu. Tym razem oprócz podstawowej wersji biletu ważnego w ciągu dnia, można wybrać także opcję z Legendią at Night, czyli zabawą na atrakcjach po zmroku. Jeszcze tylko do 13 stycznia trwa przedsprzedaż biletu sezonowego, który tylko teraz można kupić w najkorzystniejszej cenie.


Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko to największy park tematyczny i zarazem najstarszy park rozrywki w Polsce, który w tym roku będzie obchodził 60-te urodziny. Na 26 ha, w pięknym otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie klimatycznego jeziora, zlokalizowanych jest ponad 40 atrakcji – dziecięcych, familijnych, a także ekstremalnych. Specjalnie przygotowanych 5 stref tematycznych zapewni niezapomnianą rozrywkę dla osób w każdym wieku – to idealne miejsce nie tylko dla dzieci, ale i całych rodzin.

Bilet sezonowy, który do 13 stycznia można zakupić w przedsprzedaży zapewnia gościom parku zabawę bez limitu na wszystkich atrakcjach przez cały sezon, a ten ruszy w tym roku już 6 kwietnia! Obecna, najniższa cena sezonówki zaczyna się od 139 zł. W tym roku można również wybrać opcję, która uprawnia do uczestnictwa we wszystkich imprezach z cyklu Legendia at Night, których w 2019 roku będzie ponad 20! Będą one dłuższe i wzbogacone o wyjątkową atrakcję.

Warto się pospieszyć, gdyż po 13 stycznia ruszy kolejna fala sprzedaży, jednak cena będzie już wyższa.

Więcej informacji o bilecie sezonowym można znaleźć na stronie internetowej https://www.legendia.pl/cenniki/bilet-sezonowy/

 

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl