Super Bajtel

Disco dzieciaki-minidyskoteka już w tę niedzielę w Bytomiu

Już w najbliższą niedzielę w klubie Pin-Up! po raz pierwszy parkiet będzie należał tylko i wyłącznie do dzieci. Do tańca i zabawy porwą je hity znane z „Króla Lwa” czy „Madagaskaru”. 


Klub muzyczny Pin-Up!, mieszczący się w Agorze Bytom na poziomie +3, po raz pierwszy otwiera swoje podwoje przed dziećmi, zapraszając je na minidyskotekę. Pierwsza edycja już w najbliższą niedzielę (21 października). Wydarzenie „Disco dzieciaki” rozpocznie się o godzinie 14.00 i potrwa do 16.00.

Na czym polega zabawa? Oczywiście na tańcu! Dzieci wyjdą na parkiet w rytmach specjalnie dobranych dla nich hitów, z piosenką „Hakuna matata” i „Wyginam śmiało ciało” na czele. Nogi same mają rwać się to tańca. –Organizujemy dyskotekę, aby zachęcić najmłodszych do aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Pokażemy im, jak wspaniała jest zabawa przy muzyce. Chcemy także zainteresować ich tańcem. Kto wie, może wypatrzymy jakieś talenty? – zachęca Paula Ziółkowska z klubu Pin-Up!, znanej mieszkańcom Bytomia jako połączenie kręgielni i klubu muzycznego.

W minidyskotece mogą wziąć udział dzieci, które ukończyły 3 rok życia oraz nie ukończyły 11 roku życia.Zabawę poprowadzi animator zabaw i zajęć ruchowych, ale wymagana jest także obecność opiekuna. Maksymalna liczba uczestników to 30 osób. Zgłoszenia na „Disco dzieciaki” przyjmowane są mailowo pod adresem rezerwacje@pin-up.pl lub telefonicznie: 32 3962970. Bilet na dyskotekę kosztuje 10 zł.

Kolejna okazja na wzięcie udziału w zajęciach taneczno-rytmicznych nadarzy się tydzień później, 28 października, podczas drugiej edycji minidyskoteki. – Mam nadzieję, że pomysł spodoba się dzieciom i rodzicom. Niedzielna dyskoteka dla najmłodszych, oprócz dużej dawki radości, może dać energię na cały następny tydzień w przedszkolu lub szkole – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

„Disco dzieciaki” to kolejne wydarzenie organizowane w Agorze Bytom z myślą o najmłodszych. W każdą sobotę października i listopada na Bajtel Placu dzieci biorą udział w bezpłatnych lekcjach angielskiego na wesoło. Do Agory wróciła bezpłatna kolejka, która kursuje na pierwszym piętrze. Z kolei w punkcie informacyjnym opiekunom z dziećmi rozdawane są opaski „niezgubki”.

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

Disco dzieciaki”

21, 28 października (niedziele), godz. 14.00-16.00

Klub Pin-Up! (Poziom +3)

Agora Bytom – Bytom, Plac Tadeusza Kościuszki 1

Wstęp – 10 zł

Więcej na: https://www.facebook.com/events/292306864925947/

facebook.com/AgoraBytom

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl