fbpx
Super Bajtel

COOLturalne ferie w Stacji Artystycznej Rynek

Stacja Artystyczna Rynek zaprasza na COOLturalne ferie. Zaplanowane są 2 turnusy – tematem pierwszego będzie zimowe origami, a drugiego – ekologia na wesoło. Ferie skierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat. Zapewniony jest obiad i 8-godzinna opieka.


I turnus 11-15 lutego – Zimowe origami

Podczas tego tygodnia będziemy tworzyć magiczne rzeczy z papieru. Na warsztatach pojawią się również inne metody plastyczne, w tym malowanie. Ferie zimowe to idealny czas, aby poznać fantastyczną technikę, jaką jest origami. Warsztaty poprowadzi Halina Rościszewska-Narloch.

II turnus 18-22 lutego – Ekologia na wesoło

Czy ekologia musi być nudna? Zdecydowanie nie. Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się, jak poprzez drobne codzienne nawyki mogą poprawić jakość swojego życia i zdrowia, oraz jaki ma to wpływ na środowisko. W programie znajdą się m.in. warsztaty plastyczne, zabawy, quizy i wiele więcej. Dzieci odwiedzą także ciekawe miejsce, które jest niespodzianką.

– cena 250 zł za turnus, zniżki dla rodzeństwa
– miejsce : Stacja Artystyczna Rynek,
– zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat
– zapewniona opieka w godz. 8.00-16.00
– w cenie : warsztaty tematyczne, opieka, obiad, napoje, poczęstunek, materiały, wyjścia rekreacyjno – sportowe, ubezpieczenie, bilety wstępu podczas wyjść.

Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy i szczegółowe informacje na zapisysar@gmail.com lub pod nr tel. 504 676 972.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl