fbpx
Super Bajtel

Barwne ferie – warsztaty dla dzieci

Galeria BARWNA zaprasza na BARWNE ferie! Zostało kilka ostatnich miejsc.
– Chcemy zaproponować dzieciom cykl warsztatów – Spotkania ze sztuką, podczas których będą poznawać dzieła sztuki oraz inspiracje przenosić do własnej TWÓRCZOŚCI! – wyjaśnia właścicielka galerii, Monika Krasoń.


Nowością będzie cykl warsztatów synestezyjnych, podczas których pojawi się MUZYKA i ruch. Dzieci będą wytężać zmysły, by poczuć jak muzyka, może przekazywać emocje, jak linia może podążać za muzyką i jak za pomocą linii zatańczyć.

Warsztaty mają na celu pobudzenie wyobraźni i kreatywności!
– poprzez żywy kontakt ze sztuką
– praktykę: RYSUNEK, MALARSTWO, słuchanie (a może i tworzenie) MUZYKI, RUCH
– poznawanie dzieł sztuki
– aktywną twórczą ZABAWĘ

Pomysłodawcą warsztatów jest Monika Krasoń – instruktorka zajęć artystycznych, z wykształcenia artysta grafik, malarka, uczestniczka kursu „Zabawa malarska” pod kierunkiem Arno Sterna, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II st. na klarnecie. Pasjonatka jazzu, improwizacji, oraz twórczości poprzez zabawę. Założycielka BARWNEJ galerii w Gliwicach.

Zajęcia będą odbywać się w II tygodniu ferii (20-24.01.2020) w godz.9.00-13.00. Zajęcia odbywają się w kameralnej grupie max 12 osób w Pracowni HI ART przy ul. Franciszkańskiej 5 / Gliwice
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym, 6-13 lat. Zniżki dla rodzeństwa. Koszt udziału w warsztatach wraz z materiałami to 250 zł.

Jest możliwość uczestniczenia w wybranych dniach warsztatowych.

Zapisy oraz szczegółowe info / Monika Krasoń: tel. 668199019, monika.krason.art@gmail.com

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl